Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Beprotiškiausios gimtadienio dovanos

Beprotiškiausios gimtadienio dovanos

Sveikindami su gimtadieniu dažnai sukame galvą, ką padovanoti jubiliatui. Norime, kad dovana būtų išties originali ir nustebintų jos gavėją. Nekartą ir patys turbūt esame gavę tokių gimtadienio dovanų, kurios  privertė aiktelti iš nuostabos ir kuriomis norime pasigirti visiems aplinkiniams. Vis dėlto, kalbant apie įspūdingiausias ir keisčiausias gimtadienio dovanas,  pramogų pasaulio, sporto ir verslo  žvaigždės yra nepralenkiamos.

Štai garsioji dainininkė Katie Perry savo sutuoktiniui Russell‘ui Brand‘ui 35 – ojo gimtadienio proga padovanojo kelionę į… kosmosą! Pranešama, kad tokia dovana žinomai dainininkei atsiėjo 200 tūks. JAV dolerių.

Nemažiau įspūdinga gimtadienio dovana gali pasigirti ir buvusi  merginų grupės „Spice Girls“ narė Victoria Beckham, kurią per 34 – ąjį gimtadienį mylimasis David‘as Beckham‘as pradžiugino padovanodamas nuosavą vynuogyną Kalifornijoje. Kalbama, kad apie šią dovaną garsusis futbolininkas žmonai pranešė įteikdamas jai butelį vardinio „Victoria“ vyno.

beprotiškiausios dovanos

Dar vienos neįtikėtinos dovanos sumanytoja – Holivudo aktorė Angelina Jolie. Savo nemažiau garsiam vyrui Brad‘ui Pitt‘ui 48 – ojo gimtadienio ir Kalėdų proga aktorė padovanojo tikrų tikriausią krioklį. Šalia jo garsioji porelė turėtų pasistatyti savo svajonių namą, įkvėptą architekto Frank‘o Lloyd‘o Wright‘o darbų.

beprotiškiausios dovanos

Aktorė Courtney Cox savo klegei, TV serialo „Draugai“ žvaigždei Jeniffer Aniston gimtadienio proga taip pat įteikė išskirtinę dovaną.  Ji sumanė gerai draugei priminti jos jaunystę. J. Aniston ne visuomet buvo tokia ryški žvaigždė. Būdama devyniolikos Niujorke ji dirbo kurjere ir po miesto gatves važinėjo dviračiu. Tad per gimtadienį J. Aniston dovanų iš C. Cox sulaukė būtent tokios transporto priemonės. Tačiau ne bet kokios, o 12 tūkst. JAV dolerių vertės prabangaus firminio „Chanel“ dviračio.

Pirkdamas gimtadienio dovaną savo mylimąjai nepasikuklino rusų verslininkas milijardierius Romanas Abramovičius. Jis savo merginai Sašai Zukovai  tikrąją to žodžio prasme padovanojo mėnulį. Tiesa,  ne visą, o 100 akrų sklypą jame. Taip, nusipirkti žemės mėnulyje iš tiesų galima. Ją pardavinėja organizacija „The Lunar Embassy“ .

beprotiškiausios dovanos

Sveikindami draugus ir artimuosius šių garsenybių turbūt nepralenksime dovanų brangumu, tačiau nuoširdumu, originalumu ir dovanojamų įspūdžių teikiamu džiaugsmu tikrai galime niekuo nenusileisti.

O kokias įspūdingiausias gimtadienio dovanas yra tekę gauti ar dovanoti jums?

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.