Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Boso diena – kaip šauniai pasveikinti vadovą?

Boso diena – kaip šauniai pasveikinti vadovą?

Gera atmosfera darbe, kolektyvo tarpusavio santykiai ar netgi asmeniniai darbuotojų pasiekimai labai priklauso ir nuo vadovo – žmogus, kuris gali įkvėpti, sutelkti komandą, padėti siekti bendrų tikslų. Turbūt ir nuoširdžiai pasakyti, kad mėgstame savo darbą  galime tik tuo atveju, jei turime gerą vadovą. Nemaža ir atvejų, kai „bosas“ savo darbuotojams tampa tikrai geru draugu.

Artėjanti boso diena puiki proga išreikšti savo pagarbą ir padėką vadovui bei sustiprinti kolektyvo santykius ir abipusį supratimą. Suprantama, sveikinimai vadovui – užduotis ne iš lengvųjų, tad siūlome ir savo pagalbą.

Formalūs santykiai – oficialios ir dovanos

boso diena

Kad ir koks geras būtų vadovas, išlaikyti oficialumą santykiuose dažnai įpareigoja jūsų užimamos pareigos ar rašytos bei nerašytos įmonės taisyklės. Jei organizacija yra nemaža, palaikyti asmeniškus ir draugiškus santykius su vadovu gali būti išties sudėtinga. Tokiu atveju ir boso dienos sveikinimas bei dovanos vadovui turėtų būti oficialesni. Užduoties originaliai pasveikinti „bosą“ tai, žinoma, nepalengvina.

Jei vadovo gerai nepažįstate asmeniškai, turėtume išrinkti universalesnes dovanas, nesusietas su konkrečiais pomėgiais. Juk nenorėtumėte ekstremalių pramogų mėgėjui padovanoti knygos apie meno istoriją ar aukščio prisibijančiam – akrobatinio skrydžio lėktuvu? Gera mintis, tokiu atveju pasitarti su kolektyvu, o ir sveikinti visos komandos vardu turbūt bus paprasčiau.

Nežinant, kas labiausiai patiktų jūsų „bosui“ ar „bosei“, puiki išeitis – dovanų rinkiniai. Kaip ir kiekvienas vadovas, jūsiškis turbūt taip pat patiria nemažai streso. Atsipalaiduoti padedančių dovanų rinkinys suteiks galimybę jūsų „bosui“ nors trumpam pabėgti nuo įvairiausių rūpesčių ir skirti šiek tiek laiko sau. Juolab, kad toks rinkinys leis jam pačiam išsirinkti – masažus, SPA ar paprasčiausią pasiplaukiojimą baseine.

Smagi Boso diena vadovui – linksmos pramogos kartu su kolektyvu

boso diena                       

Boso diena gali tapti švente ne tik vadovui. Jei jūsų darbovietėje kolektyvas tarsi viena šeima, Boso dieną galite atšvęsti visi drauge. Puiki galimybė tam – Jūsų su bendradarbiais vadovui padovanota dovana, kuria gali tapti šaunios pramogos grupei.  Dovana – jodinėjimas žirgais rudenėjančioje gamtoje, pasivažinėjimas kartingais ar paprasčiausias boulingo žaidimas drauge gali ne tik pradžiuginti vadovą, bet ir dar labiau sutelkti darbuotojų kolektyvą. Su tokia dovana puikus poilsis ir gerai praleistas laikas garantuotas visiems „bosams“, kurie mėgsta bendrauti ir leisti laiką su savo kolektyvu.

Asmeniniai sveikinimai vadovui – individuali dovana

boso diena

Kartais pagarbą ir padėką vadovui norisi išreikšti asmeniškai. Net jei „bosą“ pasveikinote drauge su kolektyvu, ištaikę tinkamą akimirką, vadovą nuoširdžiai pasveikinti galite ir asmeniškai. Žinoma, ar toks sveikinimas vadovui tinkamas, taip pat labai priklauso nuo esamų santykių su juo ir kolektyvo tarpusavio bendravimo normų. Jei „bosas“ jums daugiau vadovas nei draugas, o bendravimas su juo apsiriboja darbų ataskaitų ar pusmečio rezultatų aptarimu, asmeninių dovanų turbūt reikėtų atsisakyti. Galite likti ne taip suprasti ne tik paties vadovo, bet ir kitų darbuotojų, kuriems toks dėmesys gali pasirodyti netaktiškas.

Vis dėlto jei manote, kad vienas kitą su vadovu suprantate tikrai gerai ir esate įsitikinę, jog neliksite nesuprasti, smagią staigmeną asmeniškai nuo savęs padovanoti galite. Tokiu atveju tinka netgi smagūs pokštai – šmaikštus marškinėliai išskirtinai jūsų vadovui ar linksma komiksų knygelė apie „Geriausio pasaulyje boso“ nuotykius. Viskas priklauso nuo jūsų pačių fantazijos ir jūsų „boso“ humoro jausmo. Pastarąjį dalyką itin atidžiai įvertinkite, o pokštą ar staigmeną visuomet gerai pasverkite.

Boso diena – šauni šventė, tačiau tik nuo jūsų priklauso, ar ši diena taps proga ne tik praskaidrinti nuotaiką vadovui, sau ir kolegoms, bet ir prisidėti prie to, kad jūsų darbas būtų vieta, į kuria kas rytą skubate su džiaugsmu.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.