Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dar didesnis dovanų pasirinkimas prekybos centruose!

Vasara – ne tik atostogų, bet ir didelių švenčių metas: abiturientų išleistuvės, vestuvės, o kur dar gimtadieniai ir giminių susitikimai?! Šioms ir kitoms Jūsų šventėms – dar didesnis dovanų pasirinkimas prekybos centruose „Maxima”.

Papildytas dovanų kortelių asortimentas leis patikusią dovaną išsirinkti kiekvienam ir bet kuria proga. Juk jaunavedžiams tikrai patiktų pasigrožėti Trakais iš paukščio skrydžio, o ką tik mokyklą baigę jaunuoliai savo šventę paminėtų plaukdami baidarėmis ar pajustų tikrą laisvę važinėdami keturračiais ar bagiais.

Pasivažinėjimas bagiu arba keturračiu. Nusibodo sėdėti namuose? Pasiilgote įspūdžių? 1,7 km ilgio trasa, 3 ha plotas, buvęs žvyro karjeras, tramplinai ir miško šlaitai – tai, ko Jums reikia! Ši trasa sukurta taip, kad joje save realizuoti galėtų tiek pirmąkart važiuojantis, tiek patyręs vairuotojas. Galėsite pasirinkti, kokia transporto priemone įveikti šį ruožą: automatiniu „Yamaha Grizzly” keturračiu motociklu ar bagiu. Kad ir ką pasirinktumėte – įspūdžius garantuojame!

Tapyba ant šilko. Tapyba ant šilko suteikia laisvę atsiskleisti ir improvizuoti, todėl nebūtina turėti ankstesnių įgūdžių. Užsiėmimas trunka apie 4 val., jo metu gausite visas reikalingas medžiagas ir priemones, o tai, ką sukursite ir liks Jums.

Apžvalginis skrydis virš Trakų. Nuostabi pramoga kiekvienam! Tai puiki galimybė iš paukščio skrydžio pasigrožėti vienu gražiausių Lietuvos kampelių – Trakais. Pakilus į padebesius prieš Jus atsivers miškų, kalvų ir gausybės ežerų grožis.

Plaukimas baidarėmis Minijos draustinyje. Plaukdami vaizdingais slėniais kraštovaizdžio draustinyje galėsite grožėtis savita krašto gamta, pakrantėse gausu istorijos ir gamtos paminklų, kultūros paveldo objektų. Plaukiama pasroviui, apie 3-4 val. Plaukimo ir poilsio laikas neribojamas.

Dekupažo pamoka. Užsiėmimo metu būsite supažindinti su dekupažo istorija, dekoravimo technologija. Įgytas teorines žinias galėsite panaudoti dekoruodami Jūsų pasirinktus daiktus. Užsiėmimas trunka apie 4 val. Jums bus duotos visos reikalingos medžiagos ir priemonės, o Jūsų kūriniai taps įdomia namų interjero puošmena.

Pasivažinėjimas “drifto” bolidu. Išbandykite ekstremalų važiavimą bolidu „Nissan Silvia s14a”! Važiavimo metu būsite prisegtas saugos diržais, dėvėsite šalmą, o bolidą vairuos profesionalus „drifteris”. Pats slydimas „driftu” truks kelias minutes, bet to pakaks, kad pajustumėte šio sporto greitį, apkrovas ir adrenaliną bei išliptumėte iš bolido kupinas įspūdžių.

Kūno nušveitimas hamame. Kūno nušveitimo ritualas su natūralaus medaus ir druskos šveitikliu, praturtintu kokosų aliejumi, atliekamas ant marmurinio gulto hamame. Šveičiamasis kremas stimuliuoja ir gerai nuvalo odą, kartu pamaitina, suteikia jai elastingumo. Šiltoje hamamo patalpoje sustiprėja maitinamosios bei plaukų struktūrą atkuriančios kaukės poveikis, o galvos masažas nuramina mintis, užlieja ramybė.

Apžvalginė kelionė laivu Trakuose. Atitrūkite nuo miesto šurmulio ir pasimėgaukite pramogine kelione laivu Galvės ežeru. Plaukdami aplankysite gražiausias šio unikalaus Lietuvos kampelio vietas: Trakų pilį, Užutrakio dvarą, Grafo Tiškevičiaus rūmus…

Skrydis sklandytuvu. Kas gali būti panašiau į paukščio skrydį, jei ne lengvas, tylus skrydis bemotoriu sklandytuvu. Skrisite dviese su patyrusiu pilotu, kuris Jus supažindins su sklandytuvo valdymu, pademonstruos, kaip galima kilti aukštyn oro srovių pagalba. Pajuskite skrydžio laisvę!

Šaudymas lanku arba arbaletu. Išbandykite savo akies taiklumą šaudydami lanku arba arbaletu. Patyrę instruktoriai apmokys, kaip reikia naudotis inventoriumi, supažindins su šaudymo technika, lankais ir arbaletais, suteiks visą reikalingą pagalbą šaudymo metu.

Šaudymas iš kovinių ginklų. Tikri koviniai ginklai, ore sklandantis parako kvapas ir kraujyje plūstantis adrenalinas – Jūs turite tai pajusti!

Pažintinis nėrimas. Tai puiki galimybė pamatyti mažai pažįstamą povandeninį pasaulį, susipažinti su savita Lietuvos ežerų flora ir fauna. Keli pratimai po vandeniu ir lydimas instruktorių galėsite žavėtis povandeninio pasaulio grožiu!

Pasivažinėjimas kartingu. Jūsų pramogoms – smagi trasa po atviru dangumi, staigūs posūkiai ir greitos tiesiosios. Adrenalinas ir įspūdžiai garantuoti!

Pasivažinėjimas kroso motociklu. Variklių gausmas, per purvus besitaškančios padangos ir bekelės laisvė – tai garantuota adrenalino dozė Jums! Pasikinkę galingus „Enduro” klasės motociklus leisitės į nuotykių kupiną trasą Nemenčinės miškuose.

Pasivažinėjimas keturračiu. Galingi keturiais ratais varomi motociklai, 1,7 km ilgio trasa, 3 ha plotas, buvęs žvyro karjeras, tramplinai ir miško šlaitai – tai, ko Jums reikia!

„Azia Spa” tradicinis Tajų masažas. Su šia dovanų kortele galėsite pasirinkti vieną iš keturių siūlomų 30 min. trukmės masažų: refleksologinį pėdų masažą; pečių srities ir nugaros masažą; veido ir galvos masažą arba taškinį „Batuka” masažą.

„Mezzanine” viso kūno masažas. Jūsų pasirinkimui – atpalaiduojantis arba energizuojantis viso kūno masažas su pasirinktais raminančiais ar žvalumo suteikiančiais ekologiškais eteriniais aliejais iš Provanso regiono bei muzikos terapija. + DOVANA veido puoselėjimo procedūra.

Žvejyba Baltijos jūroje. Ši pramoga suteiks daug įspūdžių tiek žvejybos entuziastams, tiek žvejojantiems pirmąkart. Iš Klaipėdos Pilies uosto moderniai greitaeigiais kateriais išplauksite į jūrą, kur gaudysite menkes, o vakare laimikį galėsite parnešti namiškiams!

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!