Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Diena Druskininkuose: ką galime nuveikti?

Diena Druskininkuose: ką galime nuveikti?

Po tokios ilgos žiemos nusipelnėme prasiblaškyti ir atsipalaiduoti! Pasiruoškite išvykai – paruošėme scenarijų, kaip turiningai praleisti laiką Druskininkuose.

Taigi, mūsų planuose numatyta poilsiauti vieną dieną, todėl geriausia, jei atvyktume į Druskininkus ryte. Veikti bus ką.

11 val. ir mes jau čia? Atsikvėpiame ir atgauname jėgas po kelionės – užsukame į jaukų restoranėlį ar kavinukę.

12 val. po priešpiečių susipažįstame su Druskininkais (tam galima drąsiai skirti apie 2-3 val.):

Planas A. Pasivaikščiodami aplankome tokias lankytinas vietas kaip Druskininkų gydyklos, kuriose galima paragauti tikro mineralinio vandens.

Skiriame laiko apžiūrėti A. Česnulio skulptūrų parką, kuris garsėja nuostabia drožinių ekspozicija ir mediniu keturių aukštų malūnu.

Įžengę į miško muziejų „Girios aidas“ susipažinsime su įvairių pasakų personažais, galėsime paklausyti paukščių balsų ir miško ošimo.

Nepraleisime progos pasivaikščioti parke ant Nemuno kranto, rasime laiko aplankyti ir grožio šaltinį – versmės, kuri trykšta šalia Nemuno. Sakoma, kad nuprausus veidą šiuo vandeniu, jis suteikia grožio ir atjaunina.

Lankytinų vietų sąraše taip pat vietos atrasime ir M. K. Čiurlionio memorialiniam muziejui. Pačioje miesto širdyje stovi du mediniai namai, kuriuose ir prabėgo garsaus kultūros veikėjo vaikystė. Beje, kadangi jau lankysimės miesto centre, nepraeisime pro šalį ir pro įspūdingos architektūros stačiatikių cerkvę, Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią.

Planas B. Atidarome dviračių sezoną ir 25 lankytinas aplankome važiuodami dviračiu, specialiai tam pritaikytu maršrutu!

15 val. Po tokios aktyvios veiklos tikrai būsime išalkę. Ką gi, dar viena proga aplankyti vietinius restoranėlius.

17 val. ramiai pasisėdėjus ir pasisotinus, keliaujame atgaivinti savo mintis ir kūną į Druskininkų vandens parką. O čia – 6 skirtingi uždari nusileidimo kalneliai, milžiniškas baseinas, kuriame plaukiojant pro didžiulius langus galima matyti Nemuno pakrantę, jūros bangų baseinas, sraunioji upė, kaskados ir kriokliai… Teks gerokai pajudėti.

O kai jau ateis laikas pailsinti mintis ir kūną, keliausime į pirčių zoną. Tereiks iš 20 įvairiausių  rūšių pirčių išsirinkti sau mieliausias visų pojūčių prasme.

Vandens parke pasibūti gali prireikti 4 valandų. Tad diena bus kaip ir praėjusi. 21 val. – ką galima nuveikti?

Planas A. Keliaujame atiduoti paskutines jėgas į kurį nors iki išnaktų veikiantį barą.

Planas B. Nieko nelaukdami, lengvai užkandę patraukiame viešbučio link, kur lauks užtarnautas poilsis.

Ryte žvalūs ir papusryčiavę keliaujame namo :)

Šalutinis poveikis. Gali būti, kad tokia intensyvi diena pareikalaus nemažai jėgų. Tokiu atveju visas veiklas galima kuo puikiausiai paskirstyti savaitgaliui, juolab, kad Druskininkuose yra daugybė mūsų dar neišvardintų lankytinų vietų ir laisvalaikio praleidimo būdų!

Linkime įsimintinų įspūdžių!

P. S. Jeigu esate aplankę visas rekomenduotas vietas, siūlome naująjį laisvalaikio idėjų Druskininkuose sąrašą.

Jei norite gauti įdomių „Geros dovanos“ naujienų, specialių ir išskirtinių pasiūlymų, dovanų idėjų ar sužinoti apie įdomiausius mūsų tinklaraščio įrašus, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, žaidimų ir dovanų idėjų.  Junkis prie mūsų draugų būrio.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.