Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dovana gyvenančiam miesto ritmu

Šiandieninis miestietis lyg voverė rate – vis lekia, visur skuba. Judraus miesto ritmu gyvenančiam žmogui dovanoti puikiai tiks laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ dovanų čekį. Nesvarbu, ką jis čia veiks – apsipirkinės, pietaus ar leis laisvą laiką – visada jausis šauniai. Čia jį pasieks pro didžiulius panoraminius langus sklindanti dienos šviesa, pro restoranų langus jis visada galės stebėti ne tik Žvėryną, bet ir miesto centrą, o sutemus žavėtis žvilgančiu Konstitucijos prospektu.

Dovanų čekį įsigyti galima laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ informacijos skyriuje.

Dovanodami laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ dovanų čekį galite rintis 20, 50, 100, 200, 300, 400 ir 500 litų vertės čekius.

Perkant laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ dovanų čekį, jis bus nemokamai įpakuotas į vieną iš pasirinktų vokelių.

Taip atrodo „Panoramos“ dovanų čekių nugarėlės.

Daugiau sužinoti apie elektroninį „Panoramos“ dovanų čekį arba jį įsigyti galima dovanų portale www.geradovana.lt skiltyje „Prekybos centrai“. Arba sekant šia nuoroda: https://www.geradovana.lt/lt/ID267_panoramos_dovanu_cekis.aspx

Prisiregistravę portale www.geradovana.lt ir įsigiję elektroninį dovanų čekį, jį atsispausdinti galėsite patys. Be to, prieš spausdindami dovanų čekį, galite į jį įkelti ir jūsų pasirinktą nuotrauką bei užrašyti trumpą sveikinimą.

Laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama“ įsikūręs Vilniuje, Saltoniškių g. 9.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.