Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dovanos jaunavedžiams – kaip jomis prisidėti prie sutuoktinių laimės?

Dovanos jaunavedžiams – kaip jomis prisidėti prie sutuoktinių laimės?

Vasara – ne tik gimtadienių, bet ir vestuvių metas, tad ne vienam turbūt teks ar jau teko džiaugsmas, o kartu ir rūpestis palydėti artimuosius ar draugus į naują gyvenimo etapą. Jei sveikindami su gimtadieniu dovanomis siekiame suteikti kuo daugiau gerų emocijų ir įspūdžių, tai tuoktuvių proga dovanas renkame dar atidžiau. Juk du žmonės gyvenimą drauge pradeda ne kasmet, o įsimintina dovana tikrai prisideda prie jaunavedžių laimės. Be to, dovanos jaunavedžiams – svarbi vestuvių šventės dalis, tad siūlome keletą idėjų, kaip nustebinti ir pradžiuginti besituokiančius draugus.

Romantiškai praleistas laikas ir galimybė atsipalaiduoti – viskas, ko reikia jaunavedžiams

dovanos jaunavedžiams

Turbūt daugelis pritars, kad geriausia dovana įsimylėjėliams – tai jų laikas praleistas kartu. O jeigu tas laikas praleistas itin romantiškoje ir atpalaiduojančioje aplinkoje, geresnių emocijų jaunavedžiams, matyt, nesuteiks niekas. Padovanoję šeimą ką tik sukūrusiems draugams ar artimiesiems kelionę po egzotiškų kvapų, masažų ir gražinimo procedūrų pasaulį, suteiksite jiems galimybę atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir šansą niekieno netrukdomiems pasimėgauti vienas kito draugija. Po viso vestuvių šventės šurmulio ir dėmesio iš aplinkinių sutuoktiniams to tikrai norėsis.

Ieškodami atpalaiduojančių ir sveikatinimo procedūrų dovanos jaunavedžiams, pasistenkite, kad jose netrūktų egzotikos ir intymumo, leisiančių dar labiau atsiskleisti jų meilei. Tokiu aistringu meilės kokteiliu jaunavedžiai tikrai nenusivils.

Žvaigždėtas dangus – romantiškoms jaunavedžių akimirkoms

dovanos jaunavedžiams

Neseniai tapusiems vyru ir žmona, žinoma, norisi kuo daugiau romantiškų akimirkų, tad kodėl jų nepadovanojus vestuvių proga? O kas gi gali būti romantiškiau už neaprėpiamos žvaigždžių gausybės stebėjimą šiltą vasaros naktį dviese. Atokiai nuo miestų ir gyvenviečių šviesų bei triukšmo, Molėtų rajone, įsikūrusiame Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje ir astronomijos observatorijoje tokiai įsimintinai ir romantiškai nakčiai yra visos tinkamos sąlygos.

Visatos begalybės akivaizdoje jaunavedžių jausmai įgaus naują prasmę, o jie patys pasijus kaip niekad artimi.

Dovanos jaunavedžiams – nuostabūs peizažai ir svaigaus skrydžio jausmas

dovanos jaunavedžiams

Dažnai sakoma, kad įsimylėjėliai skrajoja padebesiais. Šiam posakiui galima suteikti ir tiesioginę reikšmę, padovanojant jaunavedžiams įsimylėjėlių skrydį lėktuvu virš nuostabios Lietuvos gamtos, pavyzdžiui Trakų apylinkių. Skrisdami dviese virš įstabaus grožio ežerų, salų, miškų, kalvų, o taip pat didingos Trakų pilies nuotaka ir jaunikis patirs tikrai puikių akimirkų, kurios į atmintį įsirėš ilgam. Į žemę žvelgdami iš padebesių, sutuoktiniai pasijus išties pakylėti, o pro lėktuvo langą atsiveriančios panoramos suteiks išskirtinių įspūdžių.

Prieš renkant tokią dovaną svarbu įsitikinti, kad nei vienas iš jaunavedžių neturi skrydžio ar aukščio baimės.

Šampano skonių subtilybės – laimingos santuokos pradžiai

dovanos jaunavedžiams

Reikšmingiausios gyvenimo akimirkos ir progos paprastai pažymimos ir šampano purslais. Keldami taurę šio gilias tradicijas turinčio gėrimo linkime laimės ir sėkmės.  Dovanos jaunavedžiams prie šių linkėjimų gali taip pat stipriai prisidėti ir juos pratęsti. Todėl puiki mintis jaunavedžiams padovanoti šampano degustaciją ir pažintį su šiuo karališką reputaciją gėrimų pasaulyje turinčiu unikaliu vynu. Išties įdomiai praleistas laikas, atskleidžiant šio gėrimo paslaptis ir skonių įvairovę – sutuoktiniams garantuotas.

Ši dovana bus tarsi vienas didelis palinkėjimas ar tostas už naujai susikūrusios šeimos laimę.

Labai svarbu, kad dovanos jaunavedžiams suteiktų tik geriausias emocijas ir bendro jų gyvenimo pradžią padarytų dar įsimintinesne. Renkant tokias dovanas, verta pasistengti ir neiti lengviausiu keliu. Materialiniai dalykai, pinigai, nors ir labai svarbūs jaunai šeimai, nesuteiks tiek įspūdžių, kiek tikrai apgalvota ir iš širdies dovanota dovana.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.