Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dovanos merginai Valentino dienos proga

Dovanos merginai Valentino dienos proga

Jei vasario 14-ąją norite savo mylimąją kaip reikiant nustebinti ir sužavėti, kviečiame skaityti toliau ir pasisemti įkvepiančių idėjų, ką dovanoti merginai šv. Valentino dienos proga.

Dauguma merginų pasižymi smulkmeniškumu, tad į mylimosios širdį lengvai pasibelsite savo rankomis gaminta dovanėle. Jūsų antroji pusė – papuošalų gerbėja? Iš medinių rėmelių ir nertos servetėlės pagaminkite auskarų kabyklą. Praktiška, o svarbiausia – pagaminta su meile!

Staigmenos! Merginos jas mėgsta, tad pirmiausia pasistenkite, kad dovana nebūtų žinoma iki pat paskutinės sekundės, kuomet ją įteiksite. Jaukia ir miela dovanėle šia proga gali tapti jos mėgstamos spalvos pižama ar šlepetės. Tokia dovana savo antrai pusei parodysite, kad rūpinatės ja.

Dar labiau savo širdies damą nustebinsite jai padovanodami dešimt, šimtą ar visą galybę priežasčių, kodėl ją mylite. Ne paslaptis, kad merginos mėgsta „pasitikslinti“ už ką yra mylimos, tad, pavyzdžiui, meilės akmenukai tikrai ras kelią į jos širdį.

Jūsų mergina mielai gamina ir turi daug iškarpų iš laikraščių ar močiutės receptų rankraščių? Surinkite juos ir padarykite rankų darbo receptų knygą, kurioje būtų sudėti jos skaniausių ir mėgiamiausių gaminių receptai. Mergina įvertins jūsų pastangas ir dėmesį.

Nustebinkite mylimąją savo ruošta vakariene. Net jei ir nesate puikus kulinaras, tačiau maistas, gamintas su meile, tikrai sužavės merginą. Bijote eksperimentuoti? Pasiūlykite vakarienę pasigaminti kartu. Taip vakaras bus dar smagesnis ir įsimintinesnis.

Valentino dieną svarbiausia parodyti, kaip jūs ją mylite ir kokia jums ji svarbi. Pasiūlykite meilės dieną praleisti jos lankomame SPA centre, kur galėsite dviese atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką!

Vis sparčiau populiarėja žiemos piknikai, kurie tikrai kiekvienai merginai paliks įspūdį. Pagaminkite mažų sumuštinukų, karšto vyno bei kitų jos mėgiamų užkandžių ir keliaukite į tą vietą, kur pirmąkart susitikote ar kuri jums tiesiog daug reiškia. Nepamirškite ir pledų, kad šaltukas neužgožtų šventinės nuotaikos!

Nustebinkite savo mylimąją rankų darbo meilės knyga! Iš jūsų bendros nuotraukos sukurkite viršelį, knygos puslapiuose įrašykite įsimintiniausias datas, kažkada vienas kitam ištartus romantiškus žodžius, klijuokite nuotraukas iš įvairių vietų, kuriose buvote kartu. Tai puikus būdas pasireikšti jūsų fantazijai!

Jeigu atstumas kliudytų per Valentino dieną būti su savo mylimąja, nepamirškite, kad net ir kurjerio atsiųstos gėlės bei jos mėgstamiausias šokoladas pradžiugins širdį ir neleis pasijusti užmiršta šia proga. Meilės dienai neabejotinai rinkitės raudonų rožių puokštę!

Tai tik keletas įdomesnių dovanų idėjų Valentino dienai. Visgi, ką mėgsta ir kaip nudžiuginti savo širdies damą – geriausiai žinote jūs patys. Beje, nereikėtų pamiršti, kad dėmesio parodymas ir priminimas, koks svarbus jums šis žmogus nereikalauja jokios progos. Tam tinka kiekviena nuostabi diena!

Jei norite sužinoti įdomias „Geros dovanos“ naujienas, gauti specialių ir išskirtinių pasiūlymų ar dovanų idėjų, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, linksmų žaidimų ir dovanų idėjų. Junkis prie mūsų draugų būrio.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.