Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dovanų idėjos: kaip Jį nustebinti Kalėdoms?

Dovanų idėjos: kaip Jį nustebinti Kalėdoms?

Išrinkti dovaną mylimajam gali būti nelengva. Tad šį kartą dalinamės labai skirtingomis kalėdinėmis dovanų idėjomis vyrams – vienos gali būti labai pravarčios, kitos galėtų juos mielai nustebinti.

Visų pirma, prieš rinkdama Jam dovaną, pagalvokite apie tai, koks jūsų vyras – nenustoja juokauti ar yra ramybės įsikūnijimas, koks Jo stilius, kaip Jis mėgsta leisti laiką, ką dirba, kuo domisi?

Tarkime, Jis darbe kasdien dėvi marškinius. Marškinių sąsagos, kaklaraištis ar peteliškė  tuomet būtų  praktiškas ir stilingas pasirinkimas.

Jis amžinai neranda antros kojinės ir nesiskundžia humoro jausmu? Turime pasiūlymą  – metinę kojinių prenumeratą!

Galite dovanoti žiemiškas dovanas, tokias kaip kepurės, pirštinės, šalikai. Jei mokate pati megzti, tai būtų aukščiausias lygis!

Net ir labai šiuolaikiškas vyras užskaitys idėją namuose turėti senovinį skutimosi reikmenų rinkinį – juk tai nemirštanti klasika!

Jeigu jis yra tikras gurmanas, dar ir pats mėgstantis pasisukioti virtuvėje, padovanokite Jam prabangią vakarienę restorane.

Tikro melomano namuose atsiras vietos patefonui! O jei dar prie jo padovanotumėte kelias plokšteles – būtų tobulas dovanų rinkinys.  Žinoma, muzikos ir meno mylėtojas tikrai įvertins ir bilietus į koncertą ar spektaklį, operą.

Dėl naujausių technologijų pamišusiam širdies draugui dovanokite aksesuarą ar priedą prie jo išmaniojo telefono arba planšetės. Panaršykite po jo mėgstamus portalus, rasite nemažai idėjų!

Gal Jam patinka slidinėti? O gal visada norėjo, bet niekada to nedarė? Slidinėti galima ir Lietuvoje. Padovanokite Jam apsilankymą Druskininkų „Snow arenoje“.

Trileriai, veiksmo filmai – tarp jo mėgstamiausių? Tuomet padovanokite Jam galimybę vienai dienai atsidurti filmų herojų kailyje – tam puikiai tiks ekstremalus šaudymas iš kovinių ginklų ar adrenalino kupinas safaris visureigiu.

Daugiau dovanų idėjų vyrams rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.