Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Dovanų idėjos: kalėdinės staigmenos bičiuliams

Dovanų idėjos: kalėdinės staigmenos bičiuliams

Skaičiuojate dienas iki švenčių? Ir, turbūt, sukate galvą, ką padovanoti artimiausiems draugams Kalėdų proga? Šį kartą patarimai būtent apie tai!

Nusiveskite draugų kompaniją į kiną! Juk visiems kartu žiūrėti linksmą komediją bus dar smagiau.

Geriausiam draugui ar draugei padovanokite nuotraukų albumą su jūsų draugystės akimirkomis. Tokia šilta dovana suvirpins širdį ir sukels gerus prisiminimus.

Galbūt jūsų draugė ar draugas mėgsta sukiotis virtuvėje? Ir dar nemoka gaminti suši? Padovanokite galimybę išmokti :)

Draugei galite padovanoti kosmetikos, pavyzdžiui, lūpdažį ar akių šešėlius. Tik nepamirškite priderinti spalvų prie gymio ir odos. Sugalvokite, kaip įdomiai įpakuoti – galite aprišti kaspinėliu ar apklijuoti kalėdiniais lipdukais.

Ar tarp jūsų draugų yra ekstremalaus sporto mėgėjų? Suorganizuokite sniego motociklų pasivažinėjimą! Pasisemsite daug naujų įspūdžių ir puikiai praleisite laiką.

Smaližiams draugams iškepkite spalvotų kalėdinių keksiukų ar pyragaičių. Tokia skania dovanėle tikrai džiaugsis kiekvienas!

Draugei padovanokite stilingą papuošalą: gražūs auskarai ar apyrankė patiks kiekvienai, o draugui išrinkite puošnų laikrodį ar originalias sąsagas.

Meniškos sielos draugą nudžiugintų kūrybinis ar molio lipdymo užsiėmimas

Originali dovana mėgstantiems vakarėlius ar nepraleidžiantiems nei vienų krepšinio rungtynių – alaus gaminimo rinkinys. Jūsų draugas tikrai liks patenkintas! :)

Jeigu jūsų draugas ar draugė mėgsta organizuoti namų vakarėlius, padovanokite jam ar jai įdomų stalo žaidimą.

Daugiau įvairiausių pasiūlymų rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.