Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Gimtadienio patiekalai: kaip į maisto ruošimą įtraukti svečius

Gimtadienio patiekalai: kaip į maisto ruošimą įtraukti svečius

Geras gimtadienis priklauso nuo begalės veiksnių. Įsimintinu jį gali padaryti tiek gerai nusiteikę svečiai, vakarėlio pramogos, tiek tobulai parinkta muzika ir šventės vieta. Dar vienas svarbus dalykas – maistas, kuriuo bus vaišinami į gimtadienį susirinkę draugai. Kad nereikėtų ilgai sukti galvos, kokie gimtadienio patiekalai tinkamiausi, trumpai apžvelgsime tai, kas nudžiugins kiekvieną apsilankiusį šventėje.

Gimtadienio patiekalai – skanėstų stalas pagal metų laikus

Gimtadienio patiekalaiEsame įpratę nuolatos užkandžiauti. Tad kone svarbiausias gimtadienio maistas – skanėstai. Jų pritrūkus, gali pasibaigti net pačios įdomiausios diskusijos.

Jei už lango kepina saulė, pasirūpinkite gaivių vaisių stalu. Tam puikiai tiks vynuogės, braškės, mandarinai ir kiviai. Vaisius rinkitės tuos, kurie neišteps rankų ir nebus sudėtinga juos skanauti.

Vasarą taip pat puikiai tinka ledai. Patiekite juos mažose formelėse, kad kiekvienas svečias nesijaustų nuskriaustas negavęs savo dalies.

Užkandžių stalą paįvairins ir vieno kąsnio sumuštinukai. Nesvarbu net kada ir kur vyksta gimtadienis. Kadangi tai ne pagrindinis patiekalas, negaminkite jų didelių. Svečiai neturėtų persisotinti, o nuolatos užkandžiaudami laukti pagrindinio patiekalo.

Nebijokite eksperimentuoti. Sumuštinukai gali būti su avokadu, alyvuogėmis ar ančiuviais. Tokie įdomesni sprendimai sukurs netikėtumo įspūdį, o kai kuriems svečiams taps viso vakaro atradimu. Nenustebkite, jei po šventės sulauksite klausimų, koks yra jų slaptasis ingredientas.

Maistą ruoškite kartu su svečiais

Gimtadienio patiekalaiNebūtina turėti ypatingų kulinarinių gebėjimų, kad garuojantys valgiai būtų palankiai įvertinti į gimtadienį susirinkusių draugų. Rinkitės patiekalus, kurie nereikalauja daug darbo arba juos gaminant galima įtraukti visus susirinkusiuosius.

Kai už lango nuostabus oras, sukvieskite svečius į kiemą ar balkoną ir visi kartu maistą kepkite ant grotelių. Ką gaminti? O čia yra begalė pasirinkimų, tad gimtadienio patiekalai gali būti ir keli – mėsainių paplotėliai, vištiena, rūkytos dešrelės ir pan. Jei gimtadienis gamtoje – galite iš anksto svečiams pasiūlyti atsinešti tai, ką jie labiausiai mėgsta.

Draugus į procesą galite įtraukti ir kai gaminama uždaroje patalpoje. Juk visada atsiras darbų, kuriuos galima pasiskirstyti – vieniems leiskite pasirūpinti salotomis, kitiems išvirti ryžius, o patys užsiimkite pagrindinio patiekalo ruošimu.

Nepamirškite – tai jūsų gimtadienis, tad neprivalote nuolatos sėdėti virtuvėje. Gimtadienio patiekalai neturi būti sudėtingi ar reikalaujantys ilgo pasiruošimo.

Šventės akcentas – tortas

Gimtadienio patiekalaiDar vienas svarbus akcentas – gimtadienio tortas. Jį galite įsigyti ir artimiausioje konditerijos parduotuvėlėje, bet jei dieną prieš imsitės darbų virtuvėje ir sumeistrausite savo rankomis, darsyk nustebinsite jūsų pasveikinti atėjusius draugus.

Turbūt nereikia minėti, kad tortas gali būti pats įvairiausias – nuo pertepto grietinėle iki papuošto šaldytais vaisiais.

Sėkmės organizuojant ypatingą gimtadienį. Jei mūsų patarimai buvo naudingi ar turite savo idėjų – pasidalinkite komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.