Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Gimtadienis rudenį: kaip ir kur smagiai atšvęsti?

Gimtadienis rudenį: kaip ir kur smagiai atšvęsti?

Sakoma, kad rudenį gimę žmonės – energingi, tačiau kartais prieštaringi, linkę į melancholiją, bet vis tiek labai kūrybingi ir žavūs! Tad ir išskirtinę gimtadienio šventę surengti bei susirinkusius svečius maloniai nustebinti rudeniukai tikrai moka. Vis dėlto, jei kartais pristigtumėte idėjų, metame ir savąjį gelbėjimo ratą – kad gimtadienis rudenį būtų išties įsimintinas.

Prisiekusiems romantikams – rudenėjantis gamtovaizdis ir kvapni arbata

Gimtadienis rudenį

Bobų vasara dar tik pėdina pas mus, tad gimusiems šiuo metu dar ne per vėlu torto žvakutę užpūsti po atviru dangumi! Iš spintos traukite pintinę ir pirmyn ruošti vaišių – užkandžių, gėrimų bei šventinio tortuko (draugų kompaniją tikrai pradžiuginsite pačių keptu obuolių pyragu). Tik nepamirškite pasirūpinti termosu kvapnios arbatos ir šiltais pledais svečiams sušildyti. Štai ir viskas! Belieka išsirinkti vietą ir nuspręsti – rudeninis gimtadienis bus minimas nedideliame artimiausių žmonių ratelyje ar su didesniu pulku svečių.

Gimtadienis rudenį – su daug šilumos ypatingą dieną

gimtadienis rudenį

Ne tik lapus, bet ir mūsų nosis visais raudonos atspalviais dažantis ruduo – išties žavus. Pasiilgusiems šilumos jubiliatams kartu su draugų būriu jauki kaimo turizmo sodyba su pirtimi gali tapti puikia gimtadienio šventės vieta. Jei tik leidžia galimybės, čia atvykite beprasidedant gimimo dienai. Bičiulius pakvieskite pažaisti futbolo. Su sąlyga, kad pralaimėjusiai komandai teks raitotis rankoves ir ruošti rudens vaišes. Nė neabejojame, kad rungtynės turėtų būti tikrai azartiškos! Na, o kol vyrukai spardo kamuolį, damos savo kūrybingumą gali pademonstruoti puošdamos šventinį stalą šio sezono gėrybėmis.

Po vėlyvų pietų ar vakarienės – pirties malonumai ir rusenantis židinys, smagūs stalo žaidimai ir bendravimas artimiausių bičiulių būry!

Rudeniškas receptas gimtadienį švenčiantiems namuose

gimtadienis rudenį

Gimtadienis rudenį namuose maža švente leis paversti ir patį pasiruošimą vakarėliui. Šventinio stalo dekoravimas gali ne tik išlaisvinti vaizduotę, bet ir būti malonia veikla!

Stalą, prie kurio kviesite svečius, puoškite rudeninių lapų puokštelėmis (jas labai lengvai pagaminsite patys), servetėles dekoruokite medžių šakelėmis ar klevo lapu, ant jo prisekite po šmaikštų palinkėjimą ar padėką kiekvienam svečiui. Atrodytų, maža smulkmena, bet ji tikrai sujaudins jus pasveikinti susirinkusius bičiulius! Šie mainais gali brūkštelti keletą žodžių ir į jūsų pačių dekoruotą linkėjimų knygelę. Į ją suguls rudeniški gimtadienio sveikinimai. Ar numanote, kaip malonu šią knygą bus vartyti praėjus keleriems metams?

Rudens spalvos šventiniam stalui

gimtadienis rudenį

Mėgstantiems sukiotis virtuvėje gimtadienio vaišių gaminimas – ko gero, maloniausia pasiruošimo dalis! Jei posakis „net valgyti gaila…“ – gražiausia muzika jūsų ausims, raitokitės rankoves ir pirmyn gaminti rudeninio gimtadienio vaišių.

Daugybė skirtingų užkandžių – puikus sprendimas šventiniam stalui. Keksiukai, saldumynų medeliai, karamelizuoti obuoliukai ar traškūs užkandžiai – rinktis jums. Jaukia rudeniška nuotaika stalą nuspalvinsite, jei svečių lėkštes padabinsite medžių šakelėmis, o užkandžiams suteiksite išskirtinio žavesio, pavyzdžiui, pagaminsite grybų formos keksiuk ar patieksite padažus… išskobtame moliūge!

Jei nuspręsite patys pasigaminti šventinį pyragą, neprašausite pasirinkę jau ankščiau minėtą rudens skanėstą – obuolių pyragą. Gimtadienis rudenį su juo bus dar šventiškesnis. Norite mažos gudrybės? Net ir didžiausią gurmaną maloniai nustebinsite, jei šio pyrago viršų papuošite meduje mirkytais graikiniais riešutais. Nesistebėkite, jei sulauksite krūvos prašymų išduoti tokio deserto receptą.

Rudeninis lietus gali tapti puikia muzika, miško gėrybės – kraičiu vaišių stalui, o po kojomis šlamantys lapai – žavia namų puošmena. Viso to ir mylimų žmonių būrio tereikia, kad gimtadienis rudenį neabejotinai taptų įsimintinu ir persmelktu jaukumu! Juk ne tik originalios gimtadienio dovanų idėjos padeda sukurti išskirtinę šventę.

Turite savų minčių rudeniškam gimtadieniui? Labai laukiame jūsų nuomonės komentaruose!

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.