Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Gimtadienis vaikams – kad šventė mažiesiems įsimintų ilgam

Gimtadienis vaikams – kad šventė mažiesiems įsimintų ilgam

Surengti gimtadienį vaikams – vienas malonumas! Tiesa, mažieji myli akimis, tad gimtadienis vaikams turi būti tikrai spalvingas.  Tiesiog paprastai padengtas stalas ir kuklios dekoracijos čia netiks. Šiame blogo įraše pasidalinsime keliais naudingais patarimais, kaip mažųjų šventę paversti ypatinga ir paliekančia pačius geriausius įspūdžius ne tik jos kaltininkui, bet ir susirinkusiems svečiams.

Sugalvokite gimtadienio temą

gimtadienis vaikams

Teminis gimtadienis – puiki, o teminis gimtadienis vaikams – dar puikesnė idėja! Rengdami šventę vaikui prisiminkite, gal jūsų atžala yra pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ gerbėja ar be proto dievina cirką? Atsižvelgę į šventės kaltininko pomėgius, išsirinkite temą. Štai cirko girliandomis puošta vaiko gimtadienio vieta, linksmai ir žaismingai atrodantys užkandžiai, spragėsių aparatas, raudonos cirko artistų nosytės ir gimtadienį vainikuojantis linksmas klouno pasirodymas tikrai ilgam paliks įspūdį ne tik į šventę susirinkusiems vaikučiams, bet ir jų tėveliams.

Vaikų gimtadienyje svarbi kiekviena smulkmena

gimtadienis vaikams

Juk ne veltui sakoma, kad laimė susideda iš mažų dalykų, tiesa? Rengiant vaikų gimtadienį, skirkite dėmesio ir mieloms smulkmenėlėms, kurios pamalonins ne tik šventės kaltininką, bet ir į ją susirinkusius svečius. Jei gimtadienis bus švenčiamas gryname ore, kelią iki jo vietos „pažymėkite“ saldainių medeliais – tokios puošmenos tikrai atrodys žaismingai ir trauks mažųjų dėmesį!

Valgį ruošite patys? Be visų ingredientų, nepamirškite ir žiupsnelio fantazijos: saldžius užkandžius dekoruokite konditeriniais karoliukais, spalvingais pabarstukais ar kokosu. Maisto lėkštėje taip pat nebijokite kurti meno – ežiuko formos sumuštiniai, juokingai besišypsantys užkandžiai ar mėgiamą pasakos herojų primenantis tortas ne tik privers nusišypsoti jubiliatą bei svečius, bet ir sužadins valgyti nemėgstančių vaikučių apetitą.

Gimtadienis vaikams – su gausybe pramogų

gimtadienis vaikams

Jaunieji šventės dalyviai, susirinkę prie vieno stalo, tikrai nediskutuos apie darbo reikalus, buitį ar kitus kasdienius dalykus. Tokias šnekas palikime suaugusiųjų rateliui, o mažiesiems parūpinkite aktyvių pramogų! Lauke švenčiamas gimtadienis vaikams turi labai daug privalumų: šiltuoju metų laiku čia galite įkurti mini baseiną, pripūsti batutą ar tiesiog suorganizuoti smagų gaudynių ar futbolo turnyrą. Po šių žaidynių galite apdovanoti vikriausius ar geriausius žaidėjus, o po to surengti linksmą koncertą. Vaikų šventei labai tiks karaoke, kurioje dalyvauti galės kiekvienas norintis!

Kuo nudžiuginti jubiliatą ir šventės svečius?

gimtadienis vaikams

Kai gimtadienis vaikams jau suplanuotas iki smulkmenų, metas pagalvoti ir apie dovanėles. Priešingai nei suaugusiajam, išrinkti dovaną vaikui – vienas malonumas. Tikriausiai ne sykį jūsų atžala yra minėjusi, ko šia proga labai norėtų, tad telieka pasukti galvą, prisiminti ir keliauti į dovanos paieškas. Jei, vis tik, nepamenate – laiškas pramanytai „Gimtadienio fėjai“ ar kitam personažui – puiki ir smagi užduotis, kuri tuo pačiu palengvins ir jūsų malonias  dovanos paieškas. Tiesa, materialūs daiktai neretai pamirštami jau kitą minutę, o štai leidimasis į tikrą nuotykį vaiko atminty išliks ilgam. Neišdildomos akimirkos su šeima nuotykių parke ar vandens pramogos nudžiugins kiekvieną jaunąjį jubiliatą.

Na, o jau išrinkę dovanėlę, ją pakuokite į spalvingą popierių, aprašinėkite mielomis frazėmis, apvyniokite juostelėmis, dekoruokite saldainiais, ledinukais ir kitais saldaus vaikiško gyvenimo atributais. Žaismingumui čia tikrai nėra ribų.

Beje, netikėta, tačiau džiuginančia staigmena gali būti ir mini dovanėlės jūsų svečiams. Helio balionai, saldainiai ar muilo burbulai pradžiugins kiekvieną gimtadienio dalyvį, o po taip suorganizuotos šventės nenustebkite, jei sulauksite prašymų pagelbėti rengiant ir draugų vaikučių šventes.

Turite savų minčių? Pasidalinkite jomis komentaruose!

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.