Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

IŠBANDYTA EKSPERTO: Kiniškas viso kūno masažas

IŠBANDYTA EKSPERTO: Kiniškas viso kūno masažas

Masažo salone QI ANMOįsikūrusiame Gedimino 50/2 (įėjimas iš Gedimino pr.) pasitiko tyliai grojanti rytietiška muzika ir smilkalų kvapas. Lankytojų, išskyrus mane, nebuvo, todėl buvo ramu ir tylu. Kambarys, į kurį mane palydėjo administratorė buvo mažas, bet gana jaukus ir šiltas – ant grindų stovėjo šildytuvas, kuris ne tik šildė, bet ir skleidė šviesą. Užuolaidos ant langų buvo užtrauktos, todėl kambaryje tvyrojo prieblanda.

Prieš masažą administratorė paklausė kokio masažo norėčiau – švelnesnio (atpalaiduojančio) ar stipresnio (kai kuriuos taškus gali paskaudėti), ir pridūrė – masažuotojas yra kinas ir šneka tik kinų kalba. Todėl padavė man lapelį – susikalbėjimo priemonė , kurią, kaip paskui supratau, masažuotojas pats ir sudarė. Vienoj pusėj šalia hieroglifų buvo lietuviškas, kitoj – kažkas panašaus (sprendžiant pagal kirilicą) į rusišką vertimą. Mergina paaiškino, kad jei skaudės ar norėsiu silpnesnio masažo – parodyčiau atitinkamą žodį.

Pasirinkau stipresnį masažą, bet lapelio neprireikė, nes viskas tiko ir patiko.

Masažas, atliekamas pirštais, delnais, riešais, dilbiais ir alkūnėmis , labiau priminė taškinį. Žmogaus kūne yra apie 700 biologiškai aktyvių taškų. Nesveiko organo taškas yra jautrus, todėl stimuliuojant tą tašką gydomas nesveikas organas. Masažo aprašyme paminėta, kad bus masažuojama galva, ausys, kaklas, pečiai, sprandas, nugara, krūtinė, pilvas, rankos, kojos ir pėdos. Beveik viskas atitiko tikrovę – tik ausys ir krūtinė nebuvo masažuojami. Pečiai – minimaliai – tik pora taškų paspaudimų.

Masažuoti pradėjo nuo kaktos. Paskui perėjo prie galvos (gan stipriai, bet kam patinka daugiau nei paglostymai – puikiai tiks), vėliau buvo masažuojami kaklas, rankos, kiekvienas  pirščiukas, pilvas. Pilvo masažas labiau priminė gydytojo apžiūrą – neskausminga bet baisoka ( gerai kad buvau nevalgius prieš tai! ) Toliau kojos, pėdos, vėl gi – kiekvienas pirščiukas. Ši dalis patiko labiausiai! Kita dalis – nugara, kojos, sėdmenys. Nustebino tai, kad nugarą masažavo per rankšluosti, prieš tai apliejant ją aliejumi. Tokio būdo dar nesu bandžius, bet atliko puikiai – per rankšluostį kuo puikiausiai užčiuopė ir išmasažavo kiekvieną slankstelį.

Masažas, kaip ir buvo numatyta, truko 55 minutes. Laikas praėjo nepastebimai, norėjosi pasimėgauti dar! Po masažo administratorė pasiūlė arbatos, kuri čia pat kaitinosi ant žvakės.

PATIKO:

  • Jauki aplinka ir šiltas kambarys.
  • Masažuotojo profesionalumas.
  • Pavadinimas atitinka tikrovę – tikras viso kūno masažas – nuo galvos iki kojų!

NEPATIKO:

  • Norėtųsi, kad daugiau dėmesio skirtų pečiams, rankoms ir ausims. Ausys kaip minėjau liko pamirštos. Tuo tarpu pilvui buvo skirta, mano manymu, per daug dėmesio.

PATARIMAI:

  • Jei jau esate išbandę masažo malonumus rinkitės stipresnį masažą – gerai išmasažuosite skaudančias vietas.
  • Silpnesnį masažą reikėtų rinktis tiems, kas masažo salone lankosi pirmąjį kartą arba dar nėra bandę taškinio masažo.
  • Po ranka turėkite duotą lapuką – žodynėlį, kad prireikus galėtumėte susikalbėti. Nekentėkite jei skauda!
  • Prieš masažą nieko nevalgykite, nes bus masažuojamas pilvas. Neišsigąskite, stenkitės atsipalaiduoti.
  • Po masažo bent kelias minutes pagulėkite atsipalaidavus, neskubėkite keltis ir rengtis. Matyt tam ir skirtos tos 5 minutės (masažas trunka 55 min.)
  • Visus rūpesčius palikite už durų ir mėgaukitės dovana!

Dovaną išbandė Natalija Parfionova

Ir jūs norite išbandyti šią dovaną? Pasiūlymą rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.