Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Išbandyta eksperto: Masažų ritualas „Ko nori vyrai“

Išbandyta eksperto: Masažų ritualas „Ko nori vyrai“

Apie „East Island“ žinojau tik tiek, kad tai didžiausias masažų salonų tinklas Lietuvoje, pristatantis save kaip galimybę pabėgti nuo vakarietiško šurmulio į rytų ramybės oazę. Esu buvęs masažuose Tailande ir Filipinuose, bet niekada Lietuvoje. Todėl buvo įdomu išbandyti.

Salonas įsikūręs „Forum palace“. Nusileidęs į pirmą aukštą patenki į rytietiška tematika ir kvapais dvelkiančią aplinką, kur prieblandoje beidamas koridoriais atsiduri žvakėmis apšviestame kambaryje su Budos statulomis. Aplinka tikrai ne kičinė ir prisideda prie įspūdžio, kad iš kasdienybės ištrūkai į šį tą egzotiško. Toks ištrūkimo iš rutinos jausmas, manau, privalomas visoms masažų ir SPA paslaugoms.

Kambaryje pasitiko labai draugiška tailandietė mergina. Išsiaiškinom, kad ji kilusi iš šiaurinio Tailando, kur kažkada esu buvęs. Taip radome temą pokalbiui užmegzti. Toliau laukė masažas.

Pietryčių Azijos masažai garsėja ne tik senomis tradicijomis ir kruopščia technika, bet ir „kietumu“. Palyginti su europietiškais, atliekant rytietiškus masažus kūnas labiau „palaužomas“, patampomas, stengiamasi išjudinti visus raumenis ir „užmirštus“ taškus. Pats procesas kartais gali būti net šiek tiek skausmingas, tačiau po jo jautiesi fantastiškai.

Kaip šiuo atžvilgiu atrodė „East Island“ masažas? Manau, kad jis buvo idealiai subalansuotas – nei per švelnus, nei per smarkus. Pastarąjį kartą rytietišką masažą man darė pavasarį Filipinuose. Nors po jo jausmas buvo nerealus, per patį masažą reikėjo pakentėti. Pavyzdžiui, mano merginai tas pats masažas buvo šiek tiek per stiprus.

„East Island“ rytietiškas masažas, mano galva, buvo pats tas. Jautėsi, kad atliekantis masažą žino, ką daro, visi judesiai buvo tikslingi, specialistas išjudino visus raumenis ir esminius taškus. Nugaros masažas buvo fantastiškas, kojų – dar geresnis, o viską vainikavo atpalaiduojantis galvos masažas.

Viskas truko apie valandą. Visi kvapai, aplinka ir muzika atgaivino kelionių po Pietryčių Aziją prisiminimus. Manau, galiu drąsiai teigti, jog „East Island“ pažadai nugabenti į tolimą Rytų salą tikrai ne iš piršto laužti – sukurti atmosferą jie moka, o „importiniai“ masažo specialistai iš Rytų suteikia galimybę pasimėgauti tuo, ką gali rasti Azijoje, neiškeliant kojos iš Lietuvos.

Merginos, atkreipkit dėmesį – tai tikrai gera dovanos savo vaikinui idėja! Kuo daugiau atsipalaidavimo ir mažiau streso, tuo visiems tik geriau.

 

Pliusai

Salonas įsikūręs „Forum palace“, kuris yra lengvai pasiekiamas ir turi didelę nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę.

Tikrai gera muzika. Taikliai parinktas laundžas su rytietiškais prieskoniais. Būtų mano valia, ją pagarsinčiau, kad masažo metu galėčiau dar labiau pasinerti į rytietišką egzotiką.

Maloni, neperspausta, prie bendros rytietiškos nuotaikos deranti aplinka.

Tikrai graži masažo specialistė! :) Ir bendrauja labai šiltai.

 

Įspūdžiais dalijosi Simonas T.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.