Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Išbandyta eksperto: Rytinis skrydis oro balionu

Išbandyta eksperto: Rytinis skrydis oro balionu

Rytinis skrydis oro balionu, tikrąja ta žodžio prasme, prasidėjo visiems greitai stryktelėjus į baliono pintinę, nes šiek tiek vėlavom. Pagal piloto Romano nurodymus turėjom pakilti tiksliu laiku – toks preciziškumas nuo pirmos minutės sukėlė pasitikėjimą baliono viršininku ir neleido abejoti, kad viskas dėliojasi pagal taisykles.

Toliau viskas vyko labai greitai – vienas vaizdas keitė kitą… Pirmosios 10–15 minučių – vienos įspūdingiausių, kai pakylama nuo žemės ir supranti, kad žemiški dalykai – tokie mažyčiai ir nereikšmingi! Baisu nebuvo, tik norėjosi spėti viską pamatyti. Akys buvo plačiai atmerktos – pamatyti šimtus kartų pramintas gatves ir kiemus, pievas ir parkus iš viršaus, išvysti, kaip mašinytės ir visi daugiaubučiai bei gyvenamieji namai virsta į žaislinį miestą, – nuostabu.

rytinis skrydis oro balionu

Oras buvo nepakartojamas… Galimybė džiaugtis kylančia saule, išsisklaidančiu rūku, kiekvieną minutę atsiveriančiu nauju vaizdu, klausytis nesibaigiančių piloto Romano istorijų, kurios lydėjo iki pat kelionės pabaigos, – buvo be galo linksma!

Skrydis oro balionu truko apie 50 minučių, tačiau atrodė, kad laikas praėjo kur kas greičiau. Romanas puikiai nutupdė oro balioną, o mes tuo metu kvatojome. Vis dėlto, visų nuostabai, kelionė tuo nesibaigė! Beje, norėčiau pridurti, kad oro balionų organizatorių komanda veikia labai operatyviai – vos nusileidome, atriedėjo autobusiukas, žmonės greitai surinko oro balioną ir jau visi buvome pasirengę važiuoti.

rytinis skrydis oro balionu

Visgi sugrįžkime dar trumpam atgal… Linksmai išsiropštę iš baliono pintinės buvom nustebinti oreivių ritualų. Pasirodo, skraidantys balionais turi linksmų tradicijų. Jos tikrai prajuokino ir pamalonino. Sudalyvavę linksmame rituale bei „pašventinti“ linksmai buvom pristatyti ten, iš kur ir išskridom.

Visus dar neskridusius raginčiau pamėginti tai padaryti! Nė minutės nedvejokite ir nebijoke – įspūdingas vaizdas ir jausmas būti viršuje išsklaidys visas baimes. :)

Įspūdžiais dalijosi Skaistė.

 

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.