Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

IŠBANDYTA EKSPERTO: Skrydis oro balionu

IŠBANDYTA EKSPERTO: Skrydis oro balionu

Pirmasis į akis kritęs dalykas – labai maža kaina už skrydį oro balionu. Neslėpsiu, kad pradžioje tikėjausi ir atitinkamos kokybės, bet šios mano dvejonės buvo išsklaidytos. Įspūdžiai – nepakartojami!

Skrydį pradėjome Vingio parke. Oras buvo puikus, jau vakarėjo, todėl tikėjomės dar gražesnių vaizdų – ne veltui geriausias nuotraukos padaromos temstant ir auštant (mano nusivylimui – skubėdamas pamiršau fotoaparatą).

Pirmasis įspūdis labai geras: staigiai, bet tolygiai šauni į viršų ir pakyli į visiškai kitokią perspektyvą. Po tavimi lieka medžių viršūnės, atsiveria vakarėjanti Vilniaus panorama. Tas pirmasis jausmas tikrai ypatingas. Įdomu kitu kampu pamatyti miestą, kurį gerai pažįsti – įprasta aplinka įgavo visiškai kitokį vaizdą.

Nustebino tai, kad balionas, iš principo, nėra vairuojamas – galima tik kilti ir leistis aukštyn, į kurią pusę skristi pasirinkti gali tik gaudydamas oro sroves. Galbūt dėl to skrydžiu džiaugiamės ilgiau nei įprasta – užskridome virš Nemenčinės miškų, o atvirų vietų, kur galima būtų leistis nėra. Todėl, vietoj vienos valandos malonumo, skridome 1 val. 40 minučių. Mes, žinoma, dėl to neliūdėjome. Pasigrožėjome po kojomis bėgančiomis medžių viršūnėmis, upeliais ir įspūdingu saulėlydžiu.

Su personalu taip pat nebuvo jokių problemų – beveik visą kelionę klausinėjau apie skrydžius balionu, o pilotas su malonumu pasakojo daug ir įdomių dalykų.

Nusileidome labai lengvai, su šypsenomis priėmėme pirmojo skrydžio įšventinimo ceremoniją su ugnimi ir šampanu. Dar savaitę vaikščiojau su tikrai gera nuotaika ir įspūdžiais, kuriuos pakartočiau dar ir dar…
Pats skrydis oro balionu labai skiriasi nuo bet kokių kitų skrydžių. Jausmas, kai skrendi ore, o tavęs nesupa jokie stiklai, pertvaros ar erzinantys motoro garsai – ypatingas.

P.S. Ten viršuje tikrai šalčiau, todėl apsirenkite šilčiau nei įprastai ir būtinai pasiimkite fotoaparatą!

Ir Jūs norite išbandyti ir įvertinti šią pramogą? Pasiūlymą rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.