Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

IŠBANDYTA EKSPERTO: Stalo teniso treniruotė su profesionalu

IŠBANDYTA EKSPERTO: Stalo teniso treniruotė su profesionalu

Daugelis žmonių mano, kad stalo tenisas yra labai paprastas žaidimas, todėl kiekvienas turi mokėti jį žaisti. Tačiau manęs niekada niekas nemokė žaisti stalo teniso ir raketę rankose buvau laikiusi gal vieną kartą. Taigi treniruotė su profesionalia trenere stalo teniso klube „Tennisis“ man buvo kaip tik tai, ko reikėjo.

Treniruotės laiką tinkantį tiek man, tiek trenerei pavyko suderinti tik beveik po savaitės nuo mano skambučio. Tačiau, kaip sužinojau vėliau, treneriai yra tik keli, o teniso klubas pilnas lankytojų būna būtent po darbo (apie 19 – 20 val.). Nes iki 18 val., vėlai vakare (klubas darbo dienomis dirba iki 21.30) bei savaitgaliais visada galima rasti laisvų stalų, nors užsirezervuoti iš anksto nepakenktų.

Stalo teniso klubas puikiai įrengtas, yra persirengimo kambariai su erdviomis spintelėmis bei dušais. Lokacija mieste – labai patogi, nes prie Žirmūnų mikrorajono „Rimi“ parduotuvės esantis klubas turi daug vietos automobilių parkavimui, be to, jį nesunku surasti.

Treniruotė su trenere praėjo labai intensyviai. Ji per valandą sugebėjo išmokyti visų pagrindinių judesių ir netgi stalo teniso žaidimo taisyklių. Teko neblogai pajudėti ir net nesitikėjau būti taip smarkiai pasportavusi po šios treniruotės. Dabar jau žinau, kaip žaisti šį žaidimą, ir tik nuo mano noro praktikuotis priklausys, ar pavyks išlaikyti treniruotės metu įgytas žinias. Tačiau šis žaidimas mane sužavėjo ir žinau, kad stalo teniso klube „Tennisis“ apsilankysiu ir vėl, nes tai tikrai pigus, tačiau kartu labai šaunus būdas ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir intensyviai pasportuoti.

  • Įvertinimas – 10 balų (dėl puikaus trenerės darbo ir klubo aplinkos).

Dovaną išbandė Monika Kavaliauskė

Ir Jūs norite išbandyti šią pramogą? Pasiūlymą rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.