Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Jei dar neišrinkote dovanos tėčiui…

Jei dar neišrinkote dovanos tėčiui…

Jau šį sekmadienį Tėvo diena, o dovanos tikriausiai dar neturite? Tokie jau me sesame, dovanos ieškome paskutinę minutę. Todė dalianmės dovanų idėjomis ir tikimės, kad rasite kažką, kas būtų artima Jūsų brangiam žmogui.

Aktyviam tėčiui – adrenalino doze

Tėčiui, kuris domisi ekstremaliu sportu, garaže nuolat kažką remontuoja, meistrauja, dovanokite galimybę iš arti pažvelgti ir pačiupinėti kai kurias transporto priemones, išmėginti jas vairuoti pačiam. Vienas iš pigesnių, tačiau adrenalino kupinas pasiūlymas – pasivažinėjimas kartingais. Jais važinėtis galima tiek atvirame, tiek uždarame kartodromuose ir žiemą, ir vasarą.
Jei kartingai atrodo per menka pramoga tikram vyrui, rinkitės pasivažinėjimą keturračiais arba dovanokite nepakartojamus įspūdžius lekiant „drifto” bolidu. Keturratį galės vairuoti pats tėtis, tuo tarpu prie „drifto” bolido vairo sėdės profesionalas, kuris parodys, ką reiškia skrieti 300AG automobiliu, slysti šonu. O tėčio emocijos tuo metu bus užfiksuotos vaizdo įraše, kurį gausite kompaktiniame diske.

Iškritus sniegui galima dovanoti ir pasivažinėjimą sniego motociklu arba slidinėjimą su jėgos aitvarais. Šios pramogos paliks tokias emocijas, kurias norėsis kuo greičiau pakartoti, tad ir žiema netruks prabėgti.
Gal tėčiui labiau patinka pramogos ore, o ne ant žemės? Tuomet galite rinktis pramoginį skrydį lėktuvu, o jei adrenalino per mažai – dovanokite šuolį parašiutu.

Ne ką mažiau emocijų ir ekstremalių pojūčių galima patirti ir nuotykių parke, karstantis tarp medžių įrengtose trasose, išbandant įvairias rungtis, skriejant nusileidimo takais ir patiriant kas yra tikrasis „Drambliaskrydis“. O jei dovanosite tokias pramogas nakties metu, patikėkite, emocijų bus per akis!
Jei vis dėlto jūsų tėčiui labiau prie širdies vandens stichija, dovanokite vandens pramogas. Juk apsilankymas vandens parke su įvairiais nusileidimo kalneliais, pirtimis, banguojančia jūra, srauniomis upėmis, baseinais – tiks ne tik smagiai smagiai pašėlti, bet ir pasimėgauti relaksacija.

Atsipalaidavimui – įvairūs ritualai ir ceremonijos

Ramesnio būdo žmogui dovanokite tai, kas leistų atsipalaiduoti, pasimėgauti ramybe, pabūti pačiam su savimi. Tam tinka Taikos pypkės rūkymo ritualas, leidžiantis atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Be to, ši ceremonija skirta ir nerūkantiems žmonėms. Jei jūsų tėtis yra smaližius – dovanokite jam šokolado ceremoniją ir jis ne tik pamatys, kaip yra gaminamas jo mėgstamas saldumynas, bet ir prisiragaus jo iki soties. Norintiems atsipalaiduoti galite dovanoti ir arbatos gėrimo ceremonijas. Per jas bus pateikiamos išskirtinės kokybės arbatos, kurias ragaudamas žmogus kartu susipažins ir su jų kilme, supras, kad arbatos gaminimas ir ragavimas yra tikras ritualas…
Jei jaučiate, kad jūsų tėčiui metas atsipalaiduoti ir fiziškai, dovanokite jam SPA procedūras, masažus, kurie palengvėjimą suteiks ne tik kūnui, bet ir sielai. O ir masažų pasirinkimas dabar didžiulis – nuo masažo akmenimis iki šokoladinės kūno vilionės… Jums tereikia išsirinkti.

Norintiems išmokti

Amžius mokymuisi ir tobulėjimui nėra riba, tad kodėl nepadovanojus tėčiui galimybės išmokti ką nors nauja. Geros nuotaikos ir teigiamos energijos jam gali suteikti pramoginių šokių pamokos. Čia tėtis galės prisiminti ne tik pirmąjį šokį su jūsų mama, bet ir pajusti, kad vėl gali šokti. Jei šokiai tėčiui ne prie širdies, gal jam labiau patiktų kovos menai? Per tokias pamokas išmokstama ne tik savigynos veiksmų, bet ir stiprinama sveikata.

Jei dar neišsirinkote…

Jei tarp išvardytų pasiūlymų nerandate tinkamo savo tėčiui, pagalvokite ne tik apie jo pomėgius, bet ir apie poreikius. Gal jis domisi žvejyba, medžiokle, o gal nemažai nusimano apie vynus, bet iki pilnos laimės dar kažko negana? Tuomet galite dovanoti knygą, iš kurios tėtis galės pasisemti trūkstamų žinių. Patikrinkite ir tėčio tualetinių reikmenų lentynėlę, ją galite atnaujinti kvepalais ir kitomis kūno priežiūros priemonėmis. Bijodami prašauti pro šalį tiesiog dovanokite dovanų rinkinius ar čekius, o tėtis pats išsirinks tai, ko norės.

Svarbiausia nepamirškite nuoširdžiai pasveikinti, kartu papietauti ar pabūti gamtoje. Dėmesys visada svarbiausia.

Daugiau dovanų rasi ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.