Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

K. Ivanova su grupe „Magnit“ išbandė driftą

Pasivažinėjimas „drifto“ bolidu Trakuose

Atlikėja ir verslininkė Kristina Ivanova mėgsta iššūkius bei adrenaliną. Tačiau kai scenoje ir jos vadovaujamame grožio salone viskas klojasi kaip iš pypkės, aštrių pojūčių ji nusprendė pasisemti „drifto“ aikštelėje.

Naujienų portalo DELFI rubrikos „Pirmas kartas su žvaigžde“ „Geros dovanos“ siūlomą pramogą K. Ivanova pasikvietė išmėginti savo grupės „Magnit“ merginas.

5399607_Drifto_va├ģ┬Šiavimas_su_grupe__Magnit_

Ne visos dainininkės iš karto ryžosi išmėginti „driftą“ Ukmergės rajono miškuose.

Pirmoji ekstremalų važiavimą siaurais asfaltuotais miško keliukais ryžosi įveikti K. Ivanova.

„Adrenalinas plūsta, išlipau visa drebanti – rankos dreba, širdis dreba, – sakė Kristina. – Man pačiai patinka ekstremalus sportas, bet nesitikėjau, kad bus taip. Esu važiavusi su ralio automobiliu žvyruotame kelyje. Tačiau tada buvo visiškai kitokios emocijos, kitokia trasa.“

Pasivažinėjimas „drifto“ bolidu Trakuose

Baisiausia, anot merginų, buvo slysti automobiliu prieš posūkius. „Kai matai per langą medžius, atrodo, kad tuoj tuoj į juos trenksiesi“, – įspūdžiais dalinosi K. Ivanova.

Tačiau dar baisesnė ši pramoga Kristinai pasirodė tada, kai ji po aikštelę plaukiojantį „drifto“ automobilį išvydo iš šalies.

 Delfi.lt portalo medžiaga.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.