Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kaip „Gera dovana“ šventė Boso dieną (nuotraukos)

Kaip „Gera dovana“ šventė Boso dieną (nuotraukos)

Pirmadienis „Gera dovana“ kolektyvui buvo kaip niekada linksmas! Iki pat pietų visi šypsojosi į ūsą ir su nekantrumu laukė, kada galės nustebinti savo vadovą įteikdami Boso dienai skirtą dovaną.

Laikui atėjus Bosas Ernestas gavo spalvingą dėžutę, kurioje slėpėsi šmaikšti staigmena. Išpakavęs dovaną bosas niekaip negalėjo nustoti šypsotis – tai buvo „Polski Fiat“ rakteliai!

Priėjęs automobilį Ernestas nustebo dar labiau – visas „Fiat“ mažylis buvo išpuoštas „Gera dovana“ lipdukais ir apkaišytas balionais.

Nieko nelaukęs „Gera dovana“ Bosas sėdo prie mažylio vairo ir su įmonės damomis leidosi sostinės gatvėmis. Aplinkinių automobilių vairuotojai neslėpė susidomėjimo šalia riedančiu automobiliuku – vieni šypsojosi, kiti nulydėjo įtartinais žvilgsniais… Tačiau Boso dieną šventusiam „Gera dovana“ kolektyvui šis pasivažinėjimas pakėlė nuotaiką visai darbo dienai!

Nustebinkite ir jūs savo draugus, artimuosius ar kolegas, kartu dardėkite sostinės gatvėmis ir mėgaukitės aplinkinių dėmesiu ir puikia nuotaika!

Daugiau apie pasivažinėjimą „Polski Fiat“ mažyliu rasite čia.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.