Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kaip sukurti linksmą Velykų šventę namuose?

Kaip sukurti linksmą Velykų šventę namuose?

Jei jūs ir kaip mes nekantriai laukiate Velykų, tikriausiai jau viską kruopščiai planuojatės ir ruošiatės, kad šventė atneštų tik geriausių akimirkų! Turime keletą idėjų, kaip Velykas padaryti kuo įsimintinesnes.

 Velykinės dekoracijos

Apie kiaušinius ir kaip juos dekoruoti, ko gero, jau pagalvojote. Bet nepamirškite žaismingai papuošti ir namus – žavingos dekoracijos suteiks daugiau pavasariškos nuotaikos!

Stalą galite papuošti mielais vazonėliais su sudygusiais želmenimis ar žolyte, kurioje galite „paslėpti“ ir kelis margučius.

Ar kada bandėte kaip dekoracijas naudoti kiaušinių lukštus? Jie puikiai atrodys ne tik sukabinti ant medžio šakelių, bet ir galės atstoti mažas vazeles gėlėms.

Dar viena itin pavasariška dekoro detalė iš šakelių pinti krepšeliai, kuriuose puikiai ir atrodys margučių kalnas, ir gėlių puokštė.

Velykų receptai

Ant lietuviško Velykų stalo būtinai turėtų atsirasti tokie patiekalai kaip įdaryti kiaušiniai, Velykų boba, šaltiena, kepta višta arba antis, mėgiama mišrainė, netikras zuikis… Bet nepamirškite pasirūpinti ir mažaisiais šventės dalyviais! Paįvairinkite stalą žaismingai atrodančiais desertais.

Vaikams ir jau suaugusiems šmaližiams patiks štai tokie itin greitai pagaminami karameliniai lizdeliai su saldžiais kiaušinukais.

30-čiai lizdelių jums reikės trijų ingredientų:

Apie 400  g. pailgų sausainukų/dribsnių;
Apie 400 g. karamelinių saldainių;
90 kiaušinių formos saldainių.

Ką tereikia padaryti – išlydyti karamelę ir į ją suberti sausainukus. Padengus sausainukus karamele, formuokite lizdelius, tai padarę – papuoškite juos įvairiaspalviais saldainukais.

Jei norisi „rimtesnio“ deserto, iškepkite žaismingų zuikio formos sausainių! Tam tiks įvairiausi sausainių receptai, svarbiausia pasirūpinti reikiamomis formelėmis.

Velykų žaidimai

Per Velykas galima ne tik drauge su artimiausiais žmonėmis sėdėti prie vieno šventinio stalo ir  šnekučiuotis, bet ir žaisti įvairius žaidimus su ypatingu atributu – margučiu. Populiariausi ir daugumai gerai žinomi Velykų žaidimai – margučių daužymas ir ridenimas. Vis tik, be jų dar yra daugybė kitų smagių užsiėmimų.

Velykų estafetė

Žaidimo dalyviai pasidalija į kelias komandas. Kiekvienas komandos narys, estafetės tvarka, turi kuo greičiau šaukštu nunešti kiaušinį nuo starto linijos iki krepšio. Laimi komanda, kuri sudaužė mažiau margučių.

Ratelis

Žaidėjai susėda į ratelį ir rankas sudeda už nugaros. Kiekvienas dalyvis neskubėdamas perduoda vienas kitam per rankas margutį. Kai viduryje esantis žaidėjas numano, kurio dalyvio rankose yra kiaušinis, sako „radau” ir jei atspėja, jiedu keičiasi vietomis.

Kiaušinių slėpynės 

Vienas žmogus paslepia savo margutį kambaryje, kviečia į kambarį likusius žaidėjus ir ragina surasti paslėptą kiaušinį. Margutį paslėpęs žaidimo dalyvis gali padėti sakydamas „šilta“ arba „šalta“. Kiaušinį radęs žaidėjas tampa nugalėtoju ir slepia savo margutį.

Linkime smagaus ir jaukaus pasibuvimo su brangiausiais žmonėmis – saulėtų Velykų!

Jei norite gauti įdomių „Geros dovanos“ naujienų, specialių ir išskirtinių pasiūlymų, dovanų idėjų ar sužinoti apie įdomiausius mūsų tinklaraščio įrašus, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, žaidimų ir dovanų idėjų.  Junkis prie mūsų draugų būrio.

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.