Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kavos gėrimo ceremonijos dalyvių atsiliepimai (nuotraukos)

Kavos gėrimo ceremonijos dalyvių atsiliepimai (nuotraukos)

Balandžio 23-ąją www.geradovana.lt ir Kultūrinių tradicijų centro „Visas pasaulis“ skelbto konkurso nugalėtojos ir du jų svečiai lankėsi Kavos gėrimo ceremonijoje ir dalijasi savo įspūdžiais bei rekomendacijomis.

Ceremonija buvo užburiančiai atpalaiduojanti. Stebino, kaip bendras kavos ruošimas gali suvienyti visai nepažįstamus žmones. Pašnekesiai dar labiau padėjo pasijusti kitoje erdvėje, susijungti su harmonija. Turiu pasakyti, kad ceremonija buvo labai informatyvi ir naudinga gyvenimiškai patirčiai. Manau, pajutau dar daugiau nei tikėjausi. Išsinešu nuostabias emocijas. Kavos gėrimo ceremoniją dovanočiau (rekomenduočiau) būreliui draugų. (VILMA, 19 m.)

Netikėtai subtilu, harmoninga. Labai rami aplinka. Tarsi pati sau atradau naują kavos veidą, skonį. Įspūdžiai patys geriausi ir šilčiausi. Komplimentai Kavos gėrimo ceremonijos vedančiajai. Labai patiko ir įvertinimas pats aukščiausias! Kavos gėrimo ceremoniją dovanočiau (rekomenduočiau) būreliui draugų. (RIMA, 37 m.)

Labai patiko renginio vedėjos gebėjimas bendrauti sukurtoje atmosferoje. Natūralus kavos skonis, aromatas. Labai lengva bendrauti su kitais dalyviais. Puikus aptarnavimas, bet gaila, kad truko tik 1,5 valandos. Kavos gėrimo ceremoniją dovanočiau (rekomenduočiau) būreliui draugų. (ANDRIUS, 41 m.)

Patiko unikali galimybė pasimėgauti kava ir jos gėrimo ceremonija. Buvo labai įdomu sužinoti daugiau apie kavą ir jos šaknis. Ypač patiko stebėti, kaip ji ruošiama. O pati ceremonija atgaivino po sunkios dienos ir gerai nuteikė jos pabaigai. Kavos gėrimo ceremoniją dovanočiau (rekomenduočiau) šeimos nariams arba ypač artimiems draugams. (AISTĖ, 19 m.)

Jeigu Jums teko išmėginti www.geradovana.lt partnerių paslaugas, kviečiame pasidalyti savo nuomone ir atsiliepimais. Rašykite mums el. paštu arba tiesiog komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.