Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Laimėkite neriboto laiko pramogas „Trasalio“ vandens parke dviems!

Laimėkite neriboto laiko pramogas „Trasalio“ vandens parke dviems!

Trakai jau tapo pamėgta porelių pasivaikščiojimo vieta, viliojančiu turistiniu objektu bei puikia vieta savaitgalio pramogoms. O ką Trakuose veikiate Jūs? Pasidalinkite nuotraukomis, kuriose užfiksuotas Jūsų laisvalaikis Trakuose, ir laimėkite neriboto laiko pramogas „Trasalio“ vandens parke dviems!

Kaip dalyvauti konkurse:

1. Iki gegužės 20 dienos nuotraukas, kuriose užfiksuotas Jūsų laisvalaikis Trakuose, kelkite ant www.geradovana.lt sienos „Facebook’e“ arba siųskite el. paštu: konkursai@geradovana.lt.

2. Gegužės 20-27 dienomis vyks balsavimas už šauniausią laisvalaikio Trakuose nuotrauką. Visos atsiųstos ar ant sienos patalpintos nuotraukos bus sukeltos į vieną albumą. Balsuoti už geriausią nuotrauką reikia spaudžiant „Like“.

3. Dviejų, daugiausiai balsų („like“) sulaukusių nuotraukų, autoriai bus apdovanoti „Trakai resort & SPA“ vandens parko dovanų kortele (dovanų kortelė skirta dviem asmenims).

Nuotraukų iš Trakų savo archyvuose turbūt turime kiekvienas, tad pirmyn randame nuotraukas, siunčiame ir lekiame pramogauti į Trakus nemokamai!

Daugiau apie prizą:

Jums dovanosime „Trasalio“ vandens parko dovanų kortelę, kuri yra skirta 2 asmenims.

„Trasalio“ vandens parke Jūsų laukia: sūkurinės vonios, vandens kaskados, raitytas ir vingiuotas baseinas, sudarantis sraunią vandens tėkmę, jūros bangas. Pirčių mėgėjai galės lepintis sauna, garine, turkiška ir rusiška pirtimis. O čiuoždami vandens nusileidimo takeliais pajusite skrydžio polėkį.

Pramogauti ir ilsėtis galėsite kiek tik širdis geidžia, nes ši dovanų kortelė suteikia galimybę „Trasalio“ vandens parke būti neribotą laiką!

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.