Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Mergvakario idėjos įsimintinai geriausių draugių dienai

Mergvakario idėjos įsimintinai geriausių draugių dienai

Prieš žengiant vieną svarbiausių žingsnių gyvenime tiek nuotaka, tiek jaunikis dažniausiai turi galimybę paskutinį kartą pasimėgauti viengungiško gyvenimo džiaugsmais. Pareiga surengti mergvakario ar bernvakario šventę, žinoma, tenka jaunavedžių draugams. Tad Jūsų dėmesiui – linksmo ir įsimintino mergvakario idėjos ištekančiai draugei.

Drąsiai nuotakai – ekstremalaus mergvakario idėjos

Kad mergvakaris netaptų eiliniu draugių susiėjimu, reikia išskirtinės veiklos. Taip pat svarbu būsimą nuotaką nustebinti. Jei žinote, kad prie altoriaus netrukus žengsianti draugė yra nuotykių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėja, mergvakario šventė jokiu būdu negali būti rami.

Mergvakario dieną pradėkite staigmena – būsimos nuotakos pagrobimu, kuris taip pat turi kaitinti kraują. Daug adrenalino tiek sau, tiek pagrindinei šventės kaltininkei suteiksite įsodinę ją į ekstremaliems išbandymams parengtą visureigį ir kartu išvyksite pasivažinėti sunkiai pervažiuojamais miško keliais, užpelkėjusiais ežerais ir upeliais. Nors ši pramoga su žavių merginų kompanija ar balta nuotakos suknele, atrodytų, nedera, būtent dėl to ji ir suteiks ekstremaliam mergvakariui šarmo.

mergvakario idėjos

Numatytoje atvykimo vietoje būkite pasiruošusios vaišes nedideliam piknikui, kad drauge linksmai galėtumėte pasistiprinti antros dienos pusės pramogoms.

O antrajai adrenalino kupino mergvakario daliai numatykite dar ekstremalesnį siurprizą, kurį būsima nuotaka atsimins visam gyvenimui –  šuolį parašiutu. Staigmenos neatskleiskite iki pat paskutinės akimirkos, kuomet būsimai žmonai teks kilti į dangų ir išbandyti savo drąsą. Žinoma, šios mergvakario idėjos, geriau nebandykite įgyvendinti, prieš tai neišsiaiškinusios, ar būsima nuotaka neturi aukščio baimės.

Po tokios aktyvių pramogų kupinos dienos, žinoma, norėsis atsipalaiduoti. Tad likusią dienos dalį praleiskite dalindamosis įspūdžiais ir emocijomis jaukiame restorane.

Linksmybės ir juokai – nuotaikingam mergvakariui

Pagrindinė mergvakario idėja – gerai pasilinksminti, todėl pasirūpinkite, kad linksmybių būsimai nuotakai ir visoms mergvakario dalyvėms tikrai netrūktų.  Dieną pradėkite padovanodami ištekėsiančiai draugei ir sau kokteilių gaminimo pamoką. Neverta nė sakyti, kad gerų draugių kompanijoje įdomiausių ir skaniausių kokteilių paslapčių atskleidimas neprailgs, o atrasti įvairiausių skonių pasaulį bus tikrai smagu.

mergvakario idėjos

Prisigaminus ir prisiragavus kokteilių, linksmybės, žinoma, neturėtų pasibaigti. Jas puikiai pratęsite teminėje vakarėlio fotosesijoje. Kuri gi nuotaka nenorės turėti prisiminimo iš paskutinių viengungiško gyvenimo dienų su savo draugėmis. Ir dar kokio prisiminimo! Pamirškite visas nuobodžias oficialias fotosesijas, kuriose teko dalyvauti. Rinkitės tokią, kurios metu jausitės laisvai, atrodysite išskirtinai ir šauniai praleisite laiką.

Smagią dieną užbaikite pasinerdamos į naktinį miesto gyvenimą, kur linksmybių tikrai netrūksta.

Mergvakaris nuostabios gamtos ir geriausių draugių apsuptyje

Vasarą bet kurią šventę norisi švęsti po atviru dangumi. Mergvakaris – ne išimtis. Vis dėl to, kad gamtoje praleistas laikas būtų tikrai įsimintinas, reikia kokios nors ypatingos pramogos. Pasiplaukiojimas atviru, patogiai įrengtu laivu Kauno mariomis tikrai neprailgs. Prieš akis keičiantis nuostabiems gamtos peizažams, mėgaukitės gardžiais užkandžiais ir puikia draugija.

mergvakario idėjos

Po pasiplaukiojimo įsimintinu šventės tęsiniu gali tapti jodinėjimas žirgais gamtoje. Pasijodinėjimas suteiks ne tik išskirtinių potyrių visoms mergvakario dalyvėms,  bet ir leis pasigrožėti apylinkėmis, o nuostabūs žirgai sužavės netrukus ištekėsiančią draugę. Mergvakarį užbaikite šauniu pikniku gamtos apsuptyje. Linksmas pasisėdėjimas ramioje aplinkoje su užkandžiais vainikuos įsimintiną dieną. Šios mergvakario idėjos įgyvendinimui reikia gero oro, tad nepamirškite prieš tai pasitikrinti orų prognozės.

mergvakario idėjos

Mergvakaris – puiki proga geriausioms draugėms pabūti kartu, gerai praleisti laiką ir pasisemti išskirtinių potyrių, prieš išleidžiant draugę į naują gyvenimą. Svarbu, kad planuodamos mergvakarį didžiausią dėmesį skirtumėte būsimai nuotakai, jos pomėgiams ir asmenybei. Šiame įraše pateiktos mergvakario idėjos, suprantama, yra tik kelios iš daugelio galimų, tačiau tikimės, kad jos taps įkvėpimu plėtojant įvairius šios dažnai nepakankamai įvertinamos, bet iš tiesų specifinės šventės scenarijus. Jei Jūsų mintyse taip pat sukasi išskirtinės mergvakario idėjos, drąsiai dalinkitės jomis komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.