Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Sveikinimai su mokytojų diena – įsimintinos šventės idėjos

Sveikinimai su mokytojų diena – įsimintinos šventės idėjos

Mokykloje praleisti metai, be abejonės, yra vieni svarbiausių gyvenime. Turbūt visi sutiksime, kad būtent čia įgytos žinios, patirtis, sutikti draugai suteikia pagrindą tolimesniam gyvenimui. Žmonės, be kurių pagalbos šio žinių bagažo turbūt nebūtų pavykę sukaupti, žinoma, yra mokytojai. Antraisiais namais ne vienus metus buvusioje mokykloje mus lydintys mokytojai buvo tie, kurių patarimas, padrąsinimas, o kartais ir sudrausminimas padėjo iš vaiko, nedrąsiai žengiančio į pirmąsias pamokas, tapti suaugusiu žmogumi. Turbūt daugelis mūsų turėjome ir tokią ar tokį mokytoją, kuriam nuoširdžiai ištarti „ačiū“ norime ir praėjus daugeliui metų nuo mokyklos baigimo. Sveikinimai Mokytojų dienos proga – puikus būdas tai padaryti, tad siūlome keletą patarimų, kaip sukurti šventę savo ar savo vaikų mokytojams.

Sugrįžimas į mokyklos suolą – staigmena mokytojams ir nostalgiški prisiminimai jums

dovanos - smagios pamokos

Nustebinti buvusius savo mokytojus ir pasveikinti juos Mokytojų dienos proga prabėgus ne vieniems metams nuo mokyklos baigimo – puiki mintis. Juk jūsų mokykla greičiausiai vis dar ten pat, kur ir buvo, o didelė dalis jūsų mokytojų turbūt taip pat tebedirba. Kad būtų smagiau, sveikinti mokytojų pakvieskite ir daugiau mokyklos laikų draugų. Juk įdomu, kaip sekasi ir jiems. Galbūt Mokytojų diena gali tapti proga net susitikti visai klasei?

Kad ir kiek jūsų drauge keliaus pasveikinti mokytojų, gerai pasiruoškite šiam susitikimui. Išsiaiškinkite, koks laikas patogiausias brangiems jums mokytojams, pasistenkite ištaikyti laisviausią jiems valandėlę. Juk nenorėtumėte sutrukdyti svarbios pamokos.

Žinoma, nepamirškite ir vaišių – sausainiai, saldainiai ir vaisiai bei kiti užkandžiai tikrai pasaldins susitikimą su seniai matytais mokytojais, o puodelis aromatingos arbatos ar kavos suteiks jaukumo.

Smagios ar įdomios dovanos mokytojui taip pat reikia. Pasirūpinkite ja, o tuomet belieka tik nuoširdžiai pasveikinti savo mokytojus ir su jais šauniai pasišnekučiuoti. Tikrai turėsite ką prisiminti ar pasipasakoti visa, kas nutiko per tą laiką, kai baigėte mokyklą.

Dovanos mokytojams – smagios pamokos

dovanso - smagios pamokos

Sveikinimai Mokytojų dienos proga gali būti pratęsti ir už mokyklos ribų. Mylimiems mokytojams sukurti išties įsimintiną šventę padės dovanos –  smagios pamokos! Tik šįkart jiems tektų besimokančiųjų vaidmuo. Trumpam užmiršti matematikos formules ar gramatikos subtilybes išties artimiems mokytojams padės kūrybiniai užsiėmimai drauge su buvusiais mokiniais. Skulptūrų iš druskos lipdymo pamokos jūsų mokytojams ir buvusiems bendraklasiams ne tik leis smagiai praleisti laiką drauge, bet ir parsivežti po pačių sukurtą prisiminimą. Jis tikrai bus kitoks nei įprastos dovanos mokytojų dienos proga.

Mokytojų diena – šventė ir moksleiviams

dovanos - smagios pamokos

Prisiminti buvusius mokytojus nebūtų taip gera, jei mokyklos laikais nebūtume puoselėję su jais gerų santykių. Visi sveikinimai Mokytojų dienos proga anuomet taip pat smarkiai prisidėjo prie šio ryšio palaikymo. Tad kas rytą į mokyklą žingsniuojantiems jūsų vaikams ši šventė taip pat yra proga sukurti tokius santykius su savo mokytojais, kurie leis su džiaugsmu prisiminti juos ilgai. Nors vaikai ir patys yra nepaprastai kūrybingi, šiek tiek pagalbos iš jūsų, išradingai sveikinant mokytojus ar ieškant smagios dovanos, mažiesiems tikrai pravers.

Be abejonės, mokykloje organizuojama oficialioji šventės dalis yra labai svarbi, bet dar svarbesnis neformalioje aplinkoje mokytojų ir jų mokinių praleistas laikas. Smagi išvyka drauge į kino teatrą ar boulingas tikrai visus pralinksmins, o šiltesni santykiai su mokytojais mokykloje praleistus metus jūsų vaikams užaugus leis prisiminti su dideliu džiaugsmu.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.