Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Odos grožį atgaivins procedūra su granatais

Odos grožį atgaivins procedūra su granatais

Sveika ir graži oda – tarsi vizitinė kortelė, kartu atspindinti žmogaus savijautą, sveikatos būklę. Tam, kad būtų galima džiaugtis nepriekaištinga oda, reikia skirti jai pakankamai dėmesio, mokėti pasirinkti odos priežiūros priemones bei procedūras. Odos puoselėjimo patarimais sutiko pasidalinti grožio studijos „Art of Beauty“ kosmetologė Eglė Mikalauskienė.

Ar namų sąlygomis galima užsitikrinti visavertę odos priežiūrą, ar vis dėlto vertėtų apsilankyti ir pas profesionalą?

Net ir tinkamai pasirinkus odos priežiūros priemones, patys namuose negalime atlikti sudėtingesnių procedūrų, kurioms reikalinga tam tikra aparatūra, pats sau ir masažo nepasidarysi. Būtent todėl kartais verta apsilankyti pas kosmetologą. Juk grožio specialistai ne tik atlieka vieną ar kitą procedūrą, bet ir individualiai pritaiko priemones naudojimui namuose.

Ar tiesa, kad prausiklio ir kremo tinkamai odos priežiūrai nepakanka? Kada reikalingos specialios procedūros ir kaip jos parenkamos?

Kad ir koks būtų kremas, visavertei odos priežiūrai jo negana. Dažniausiai grožio procedūros yra užbaigiamos panaudojant kosmetinę kaukę ar net kelias. Veido kaukės pasižymi daug gilesniu ir stipresniu poveikiu negu kasdienis kremas, todėl ir rezultatas kur kas akivaizdesnis. Veido kaukės parenkamos pagal odos tipą, būklę, polinkį į tam tikras problemas, metų laiką, kenksmingas sąlygas ir pan. Vieno žmogaus oda gali turėti net keletą problemų, odai gali būti reikalinga ir drėgmė, ir nuraminimas, ir stiprinimas, ir gaivinimas. Taigi su kasdieniais kosmetikos produktais jau neišsisuksi. Tokiu atveju grožio meistras rekomenduoja specialias procedūras ir produktus, veikiančius gilesnius odos sluoksnius, tarp jų ir kaukes.

Kokią įtaką kaukės pasirinkimui turi sezoniškumas ir kokią veido kaukę rekomenduojate būtent vasarai?

Sezonų kaita – tai papildomas, stiprus stresas odai, kuris gali sukelti odos dehidrataciją (išsausėjimą), jautrumą, papilkėjimą, pigmentaciją ir pan. Tam, kad užkirstume kelią šioms problemoms arba jas neutralizuotume naudojamos ir veido kaukės. Vasarą, kai daugiau laiko praleidžiama tiesioginiuose saulės spinduliuose, padidėja dehidratacijos tikimybė, kurios pasekoje skatinami odos senėjimo procesai. Todėl reiktų turėti galvoje, kad auksinis įdegis džiugins tik tada, kai oda bus pakankamai drėkinama, pamaitinta ir apsaugota. Šiuo metu tam puikiai pasitarnautų gaivinamoji veido procedūra su granatais.

Kaip ši procedūra veikia odą, ar iš karto pastebimi pokyčiai?

Minėtai procedūrai atlikti naudojami plunksnos lengvumo produktai, pažadinantys visų ląstelių veiklą ir stebuklingai paverčiantys pavargusią bei išblyškusią odą spinduliuojančia. Procedūros metu švelniai pašalinamos mirusios odos ląstelės, oda tampa lygi, minkšta ir atjaunėjusi. Kaukė ne tik aprūpina odą papildomu drėgmės kiekiu, bet ir padeda jį ilgiau išlaikyti, sustiprina vidines odos savybes, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Procedūros metu be kaukės oda lepinama dar visa puokšte naudingų produktų – serumais, aktyvatoriais ir kt. Visapusiškai pagyvėti padeda procedūros metu atliekamas masažas, skambanti muzika ir užburiantys kvapai. Pokyčiai tiek odoje, tiek bendroje žmogaus būsenoje matomi jau po vienos procedūros.

Kaip dažnai reikėtų atlikti specialias procedūras veidui neapsiribojant tik kasdieninės priežiūros priemonėmis?

Tai priklauso nuo individualaus atvejo. Geresniam efektui pasiekti, rekomenduojamas 5-10 procedūrų kursas. Tačiau visada geriau viena procedūra, negu nei vienos, o dvi geriau negu viena ir t.t. Svarbiausia, kad tai būtų malonu ir neštų džiaugsmą, o ten kur gera, visada norisi grįžti…

Gavinamosios veido procedūros su granatais dovanų čekį galite įsigyti čia: https://www.geradovana.lt/lt/ID691_gaivinamoji_veido_procedura_su_granatais_+_dovana.aspx

 

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.