Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Gimtadienio sveikinimai kitaip: keletas idėjų

Gimtadienio sveikinimai kitaip: keletas idėjų

Gimtadienis – ta šventė, kurios kaltininką norime apgaubti išskirtiniu dėmesiu. Tai galime padaryti labai įvairiai, tačiau vienas svarbiausių dalykų, leidžiančių gimimo dieną švenčiančiam pasijusti išskirtiniu, yra nuoširdūs ir originalūs gimtadienio sveikinimai. Vis dėlto sugalvoti, kaip originaliai pasveikinti jubiliatą ne visuomet lengva. Siūlome keletą pasveikinimo su gimtadieniu idėjų, kurios galbūt taps įkvėpimu Jums, kuriant šventę sau brangiems ir svarbiems žmonėms.

Gimimo dienos pasveikinimas – staigmena

gimtadienio sveikinimai

Gimtadienį švenčiančiam suteikti išskirtinių emocijų galima užklupus jį su sveikinimais netikėtai. Kad tokia staigmena pavyktų reikia gerai pažinoti žmogų, kurį pradžiuginsite, bei jo kasdienę rutiną.

Kartu su būriu sveikintojų iš anksto pasiruoškite gimtadienio šventės atributus – balionus, tortą, konfeti ir, žinoma, dovanas. Parinkite sveikinimui tokį laiką, kai gimtadienį švenčiantis mažiausiai to tikėsis. Pavyzdžiui, jei ketinate sveikinti kolegą darbe, nedarykite to jam tik atvykus. Palaukite, kol jis trumpam išeis į kitą patalpą, ir tuomet suruoškite staigmeną. Jubiliatui sugrįžus, pasitikite jį gausiais linkėjimais, plojimais ar gimtadienio dainomis. Tokia staigmena tikrai neliks neįvertinta.

Sveikinimas su gimtadieniu – žaidimas

gimtadienio sveikinimai

Jubiliato sveikinimas gali tapti ne tik išskirtinio dėmesio jam išraiška, bet ir smagia atrakcija gimtadienio vakarėlyje.  Visiems dalyvaujantiems gimtadienio šventėje išdalinkite lapelius, ant kurių kiekvienas turi surašyti dešimt atsitiktinių abėcėlės raidžių ar žodžių. Tuomet paraginkite susirinkusius susikeisti lapeliais ir sugalvoti po sveikinimą jubiliatui. Tiesa, gimtadienio sveikinimai turi būti ne bet kokie – jų žodžiai privalo prasidėti tomis raidėmis ir tokia tvarka, kokios surašytos lapelyje. Jei ant lapelių surašyti žodžiai, sveikinime turi būti panaudoti jie. Sugalvoję palinkėjimus, visi gimtadienio dalyviai iš eilės pasveikina svarbiausią gimtadienio šventės dalyvį. Taip šilti žodžiai jubiliatui nesikartos ir bus originalūs.

Sveikinimų knyga – kad gimtadienis įsimintų ilgam

gimtadienio sveikinimai

Originalūs ir nuoširdūs gimtadienio sveikinimai dažniausiai išlieka su gimtadienį švenčiančiu ilgam. Vis dėlto kartais norisi, kad jie išliktų ne tik mintyse. Sveikinimų knyga, kuria tapti gali ir gražus sąsiuvinis ar užrašų knygelė, bus puikus būdas išsaugoti visus gimtadienio palinkėjimus. Į brangaus Jums žmogaus gimtadienio šventę atsineškite tokią knygą. Taip pat piešimo ir rašymo priemonių. Visiems gimtadienio vakarėlio dalyviams leiskite palikti savo įrašą sveikinimų knygos puslapiuose. Svarbu, kad savo mintimis ir jausmais pasidalinsiantys šventės svečiai nejaustų spaudimo, o įrašą knygoje sukurtų laisvai, ištaikę laisvą minutėlę. Kuo daugiau skirtingų priemonių šventės dalyvių kūrybai pasireikšti turėsite, tuo originaliau ir įdomiau ją papuošti galės susirinkusieji. Kai visi norintieji bus prisidėję prie sveikinimų knygos kūrimo, padovanokite ją gimtadienio šventės kaltininkui.

Spalvingi gimtadienio sveikinimai su balionais

gimtadienio sveikinimai

Jei gimtadienį švenčiantį draugą norite pasveikinti nuotaikingai, savo sveikinimus galite ne tik ištarti žodžiu, bet ir įteikti tiesiai į rankas. Tereikia spalvotų balionų, į kuriuos sudėsite ant nedidelių lapelių surašytus pasveikinimus. Prieš pripūsdami balionus įdėkite į kiekvieną jų po susuktą lapelį su palinkėjimu. Jei norite dar geresnio efekto, į balionus taip pat galite pridėti ir spalvotų konfeti ar blizgučių. Pripūstus balionus įteikite jubiliatui. Norėdamas perskaityti visus pasveikinimus jis vieną po kito turės susprogdinti visus balionus.

Balionus sveikinant su gimtadieniu galima ne tik įteikti, bet ir palikti švenčiančiam draugui ar artimajam kaip staigmeną. Įsigykite helio  pripildytų balionų, pririškite prie jų virveles, o ant jų pritvirtinkite lapelius ar vokus su sveikinimais. Palikite balionus palubėje jubiliato kambaryje, darbo vietoje ar patalpoje, kur bus švenčiamas gimtadienis. Toks linkėjimų pateikimas be abejonės pakels gimtadienį švenčiančiajam nuotaiką.

Kad ir kaip sveikintumėte brangius ir artimus sau žmones, svarbiausia, kad darytumėte tai nuoširdžiai ir kūrybingai. Gimimo dieną švenčiantis žmogus tikrai tai įvertins.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.