Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kokias gėles dovanoti? – originalios puokštės vestuvių proga

Kokias gėles dovanoti? – originalios puokštės vestuvių proga

Gėles draugams ir artimiesiems dovanojame daugeliu progų, bet nei viena jų turbūt nėra tokia džiaugsminga ir ypatinga kaip dviejų žmonių bendro gyvenimo pradžia. Gėlės, kurias dovanojame tokią dieną yra viena vestuvių šventės puošmenų, tad rinkdami puokštę jaunavedžiams visuomet norime pasistengti ir būti originalūs. Siūlome keletą puokštės vestuvių proga idėjų, kurios, tikimės, prisidės prie ypatingos šventinės atmosferos sukūrimo.

Skoningos puokštės vestuvių proga pagrindas – neperdėtas puošnumas

puokštės vestuvių proga

Išskirtinės puokštės vestuvių proga nebūtinai turi būti itin spalvingos ar perdėtai puošnios. Vos keleto taikliai parinktų ir priderintų komponentų pakanka stilingai ir kartu moderniai atrodančiai puokštei. Baltų ar geltonų rožių, lelijų ir bananmedžio lapų derinys – puikus pavyzdys, kaip iš keleto gana skirtingų augalų galima sukurti vientisą ir labai įdomią kompoziciją. Papuošę ją akies per daug nerėžiančiais aksesuarais, gausime puikią puokštę jaunavedžiams.

Sodrios spalvos – prabangos pojūčiui

puokštės vestuvių proga Ryškiai raudonos rožės ir dar raudonesnės, kone juodos lelijos – geras pasirinkimas išraiškingai puokštei. Gėlių kompozicijos tekstūrą taip pat praturtins eukalipto lapai. Panašios puokštės vestuvių proga tiks ne tik dėl subtilios prabangos jausmo, bet ir dėl asociacijų su meile ir aistra.

Iškilmingoms vestuvėms – subtili klasika

puokštės vestuvių proga Kokią puokštę geriausia dovanoti vestuvių proga labai priklauso ir nuo to, kokios bus sutuoktuvių iškilmės. Jei brangūs jums žmonės rengia klasikines ar iškilmingas vestuves, puokštė taip pat turėtų būti atitinkama. Klasikinei puokštei puikiai tinka švelnių spalvų žiedai, pavyzdžiui rožių. Rinkdamiesi vestuvių proga dovanoti šias gėles niekada neprašausite, o ypač tuo atveju, jei esate pakviesti į klasikinį vestuvių pobūvį. Rausvos rožės suteiks kompozicijai lengvumo pojūtį, o pakalnutės bei žalumos turintys augalai, pavyzdžiui meškutės, suteiks tvirtesnį pagrindą. Visus puokštės vestuvių proga komponentus į harmoningą visumą apjungti padės švelnaus abrikoso atspalvio šilko kaspinas.

Paprastumas ir natūralumas – nuoširdžiam sveikinimui

puokštės vestuvių proga Neretai jaunavedžiai atsisako pompastikos ir nusprendžia rengti nedidelę šventę tik su artimiausiais žmonėmis. Intymioje ar mažiau įpareigojančioje aplinkoje ir sveikinimai dažniausiai būna nuoširdesni, o dovanojamos gėlės prie to taip pat nemažai prisideda. Labai paprastai, bet kartu pribloškiančiai puokštei labai tinka jurginai. Šios gėlės ne tik spinduliuoja paprastu grožiu, bet ir nenuvysta iki dviejų savaičių, tad jūsų sveikinimus jaunavedžiams primins ilgiau nei dauguma kitų gėlių. Tarp jurginų įkomponuokite keletą šakelių kitų lauko gėlių ir to pakaks puokštei, grožiu ir natūralumu galinčiai konkuruoti ir su daug brangesnėmis gėlių kompozicijomis.

Drąsūs sprendimai – šiuolaikiškai ir meniškai puokštei

puokštė vestuvių proga

Kartais norint tikrai nustebinti ir išsiskirti tenka nebijoti eksperimentuoti. Jei jaunavedžiai vertina originalumą ir modernumą, šios taisyklės teks laikytis ir renkant jiems puokštę vestuvių proga. Derindami klasikinių raudonų rožių žiedus su mažiau įprastomis, meniškos formos celiozijomis bei cimbidžiais gausite neįprastą, bet labai įdomiai atrodantį derinį. Šokolado spalvos kosmėjų žiedai kompozicijai suteiks intensyvumo, o žalios spalvos gvaizdūnės – užbaigtumo pojūtį. Sofistikuotą ir daugialypę puokštę papuoš stilingas žaliosios citrinos spalvos kaspinas.

Dovanodami gėles turime galvoti ne tik apie žmones, kuriems jos bus skirtos, jų asmenybę, bet ir aplinkybes, kuriomis puokštė bus įteikta. Jei rengiamos prabangios vestuvių iškilmės su daugybe svečių, dovanojama puokštė negali atrodyti per blankiai. Ir priešingai, jei sutuoktuves jaunavedžiai nusprendė paminėti tik artimiausių žmonių kompanijoje, galbūt verta pagalvoti apie mažiau formaliai ir oficialiai atrodančią kompoziciją. Svarbiausia, žinoma, būti kūrybingiems tiek puokštę renkant, tiek kuriant kompoziciją patiems.

Kokios puokštės vestuvių proga labiausiai patinka jums? Kurias dovanotumėte savo artimiesiems? Pasidalinkite mintimis komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.