Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Išbandyta eksperto: Skrydis GERA DOVANA parasparniu

Skrydis parasparniu

Skrydžio diena pasitiko akinančiais saulės pliūpsniais ir tai tik dar labiau sustiprino nekantrumą pavirsti paukščiu ir pakilti į padangę. Su kolegomis sušokome į automobilį ir pajudėjome Molėtų plentu. Tiesa, iki tol lepinusiai saulei iš pasalų pradėjo grasinti niūrūs debesys (bet tuo viskas  ir baigėsi). Kad atvykome į sutartą skrydžio vietą, supratome iškart, vos lygiuose pievose besidriekiančio asfaltuoto kelio pakraštyje išvydome keletą automobilių, o tuo pat metu danguje sušmėžavo ryškus drambliu papuoštas parasparnis.

Taip, kažkur jis man matytas. Kolegos buvo tikri džentelmenai (kaip visada) ir pajusti dangus kelius leido man pirmai. Šypsena instruktoriaus veide suteikė pasitikėjimo tiek juo, tiek pačiu parasparniu, o iš specialisto lūpų vienas po kito virstantys juokeliai pasiruošimą skrydžiui padarė nepastebimą.

Skrydis parasparniu

 

Viens, du, trys žingsniai, ir mes pradėjome kilti. Vėjas lengva ranka traukė mus aukštyn… na, gerai, ne tik vėjas. Automobilis, prie kurio prikabintas parasparnį tempiantis trosas, irgi gauna nuopelnų. Po truputėlį vis labiau atsiskleidė žemės grožybės. Tolumoje matėsi tamsiai žalia spalva nudažyti miškai, gaiviai salotine – pievos, auksu tviskėjo grūdinių kultūrų laukai, o dangaus mėlynė vertė šaukti: „VASARA, AŠ TAVE MYLIU!“

Skrydis parasparniu

 

Pats skrydis labai ramus, jokių garsų, tik vėjas. Pasijunti toks lengvas, laisvas. Nors trunka ne amžinybę (…o galėtų), įspūdžiai liejasi per kraštus. Instruktorius prieš mums pasiekiant žemę dar pažaidė su vėju, pasisukinėjome virš nekantraujančių kilti kolegų.

Skrydis parasparniu

 

Besileidžiantis parasparnis nuvertė mus ant šono, bet tai tik sukėlė juoko (o gal visų susikaupusių emocijų) pliūpsnį. Esu tikra, kad gyvenime reikia išbandyti viską, o šis išbandymas vertas 10 balų!

Skrydis parasparniu

Įspūdžiais dalijosi Justina Kupčinskaitė.

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.