Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Valentino dienos dovanos vaikinui

Valentino dienos dovanos vaikinui

Per šv. Valentino dieną vyrai dažniausiai galvoja, ką padovanoti savo mylimosios, o ne ką patys norėtų gauti. Juk širdelės, gėlės ir atvirukai nėra didžiausia jų svajonė. Tad, mielosios, pasistenkite nustebinti savo vyrus ir šia proga padovanokite kažką įsimintino. „Geros dovanos“ komanda paruošė jums keletą patarimų.

Įrašykite į kompaktinį diską mėgstamos muzikos. Juk daugumai vyrų automobilyje norisi šiek tiek smarkiau paspausti gazo pedalą grojant mylimai dainai. Nepamirškite atspausdinti įdomaus viršelio – tam puikiai tiks gražus senovinis plakatas ar jūsų bendra nuotrauka.

Sakoma, kad į vyro širdį galima pateikti per skrandį. Pagaminkite skanius Valentino dienos pyragaičius ar jo mėgstamiausią patiekalą ir pasikvieskite romantiškam pasisėdėjimui dviese.

Jeigu jūsų mylimasis gyvena kitame mieste, šv. Valentino dienos atviruką ir meilės laiškelį įdėkite į originalų senovinį voką (galite rasti etsy.com) ir išsiųskite paštu. Toks laiškas dar po daugelio metų išliks gražiu, romantišku prisiminimu.

Jeigu jūsų draugas mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus ir dažniausiai tai daro su draugais, suorganizuokite tokį vakarą tik jums dviem. Vaikinas tikrai apsidžiaugs ir įvertins jūsų pastangas!

Padovanokite mylimajam lėktuvo „Boeing 737“ pilotavimo pamokėlę dviem ir jūsų draugas įsimylės jus iš naujo. Jūsų laukia daug naujų įspūdžių ir kvapą gniaužiančių situacijų :)

Aktyviam vyrui padovanokite ekstremalų pasivažinėjimą sniego motociklais. Mylimasis gavęs tokią dovaną tikrai įvertins jūsų drąsą ir išradingumą, o įspūdžių pasisemsite dar metams į priekį.

Surinkite vaikino mėgstamiausių filmų kolekciją ir paskirkite meilės savaitgalį jų peržiūrai. Ne tik smagiai praleisite laiką dviese, bet ir geriau pažinsite savo antrąją pusę – kartu galėsite aptarti filmų siužeto vingius ir geriausias scenas.

Padovanokite saldų bučinį – mažą dėžutę su  šokolado gabalėliu. Tokią dovanėlę galite paslapčia įdėti į jo švarko kišenę. Radęs ją darbe jūsų draugas visą dieną galvos tik apie jus.

Jeigu vaikinas mėgsta super herojus, padovanokite jam žmogaus šikšnosparnio ir moters katės plakatą, o vietoje jų veidų priklijuokite jūsų abiejų nuotraukas. Tokį plakatą jūsų draugas mielai pasikabins ant sienos.

Jeigu jūsų vyras ar vaikinas sunkiai dirba ir niekaip neranda laiko atsipalaiduoti, per Valentino dieną pažaiskite SPA saloną. Jūs būsite masažistė, o jūsų draugas – klientas. Pasiruoškite specialią aprangą, švarius kvepiančius rankšluosčius, pakvėpinkite aplinką skaniais aromatais ir prigesinkite šviesas. Taip parodysite, kad jums rūpi jo gera savijauta!

Tikimės, kad „Geros dovanos“ idėjos padės jums išrinkti pačią geriausią dovaną mylimajam šv. Valentino dienos proga. Gražios jums šventės!

Jei norite sužinoti įdomias „Geros dovanos“ naujienas, gauti specialių ir išskirtinių pasiūlymų ar dovanų idėjų, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, linksmų žaidimų ir dovanų idėjų. Junkis prie mūsų draugų būrio.

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.