Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Valentino dienos sveikinimai

Valentino dienos sveikinimai

Šv. Valentino diena artėja, daugumai porų tenka sukrusti, ką mielo padovanoti antrai pusei? Ką šilto pasakyti? Klausimų daugybė ir jie pažįstami ne vienam iš mūsų. Šį kartą bandysime patarti, kaip parašyti kuo įdomesnį ir smagesnį Valentino dienos sveikinimą.

1. Apgalvokite

Kaip ir prieš kalbant, taip ir prieš rašant, verta pagalvoti. Neapkraukite antros pusės sudėtingais ir ilgais sakiniais, turinčiais tą pačią reikšmę. Taip pat būkite atidūs ir atkreipkite dėmesį į gramatiką! Sveikinimas su klaidomis tikrai nepridės jums pliusų.

2. Mažiau – geriau

Tikrai taip! Sveikinimas ar raštelis neturėtų virsti laišku (nebent norite išlieti širdį). Pasakyti esmę keliais žodžiais yra tikras menas, bet vertas pastangų. 4–5 eilutės bus idealu :)

3. Daugiau apie jus du

Pripažinkit, jūsų nenustebintų tekstas, tinkantis bet kuriai porai. Kurkite asmenišką sveikinimą, kad jį skaitantis artimas žmogus atpažintų save ar jūsų meilės istoriją. Geriausias dalykas santykiuose – tai, kad kiekviena pora turi unikalią istoriją. Priminkite tas akimirkas, kurias norėtumėte atgaivinti. Tai sujaudins jūsų antrą pusę.

4. Įsivaizduokite

Galite fantazuoti, kaip įsivaizduojate judu ateityje. Žodžiais atvaizduokite tą sceną romantiškai ir kiek įmanoma realistiškai. Pabandykite ją sukurti tokią, kokią galėtų įsivaizduoti ir jūsų mylimas žmogus.

5. Būkite savimi

Rašant sveikinimą, nebūtina rašyti kelių eilučių vien tam, kad reikia ką nors parašyti. Sveikinimas turėtų būti natūralus ir artimas jūsų charakteriui. Jei kalbate daug, rašykite ilgesnį sveikinimą, jei kalbate glaustai, tegul ir sveikinimas būna toks. Jūs tikrai nenorite, kad jūsų sveikinimas atrodytų kaip iš pirkto atviruko :) Venkite saldžių žodžių, banalybių ir klišių.

6. Sveikinkite kitaip

Jūsų sveikinimas gali būti iš daugybės kortelių, kurias sudarytų atskiri žodžiai, apibūdinantys jūsų jausmus antrai pusei. Sveikinimą taip pat galite pateikti kaip lobio ieškojimą. Kiekviena kortelė su sveikinimo dalimi gali nurodyti, kur ieškoti kitos kortelės su tęsiniu.

7. Paslėpkite

Jei norisi kaip nors įdomiau įteikti sveikinimą, paslėpkite jį, bet ten, kur jūsų mylimas žmogus tikrai jį rastų. Tai gali būti telefono dėklas, veidrodis, kompiuteris, knyga, kurią šiuo metu jis skaito.

8. Papildomi patarimai

Jei turite kokį ypatingą talentą, panaudokite jį. Mokate piešti? Iliustruokite savo sveikinimą. Puikiai gaminate? Savo antrą pusę nustebinkite skaniu desertu, dovanokite jį su rašteliu.

Nepamirškite, kad rankų darbo atvirukas, kad ir koks išeitų, nurungs bet kokį pirktinį. Ir nebus nieko gražiau už jūsų ranka rašytus žodžius!

9. Pavyzdžiai

Prisipažinkite, kaip jūsų mylimas žmogus jus verčia jaustis:

Ar Tu kada pagalvojai, kaip man pasisekė, kad turiu Tave?

Priverskite nusišypsoti:

Jei aš dabar galvoju apie Tave, o Tu apie mane, tai mes galvojame apie vienas kitą… Be abejonės, tai meilė!

Pasiūlymas ką nors nuveikti:

Namuose Tavęs jau laukia masažas.

Dovanokite norų kuponą:

Kuponas mano Meilei

Su šiuo kuponu gauni pageidaujamus pusryčius į lovą.

10. Atvirukų idėjos

Jūsų antra pusė neatsispiria kompiuteriniams žaidimams? Panaudokite tai sveikinimui:

Žodžių žaismas – žaismingam žmogui:

TV serialų mėgėjas tikrai supras tokį Valentino dienos sveikinimą:

Jei turite bendrų pomėg ių:

Tikram kruopštuoliui padaryti tokį atviruką bus vieni juokai :)

Geros dovanos“ komanda linki, kad rašant sveikinimą žodžiai ir fantazija lietųsi laisvai! :)

Jei norite sužinoti įdomias „Geros dovanos“ naujienas, gauti specialių ir išskirtinių pasiūlymų ar dovanų idėjų, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, linksmų žaidimų ir dovanų idėjų. Junkis prie mūsų draugų būrio.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.