Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kokie vestuvių sveikinimai pasieks savo tikslą? Patarimai jaunavedžių tėvams

Vestuvių sveikinimai tėvams

Vestuvės ypatinga proga, todėl ruošiantis jai, svarbi kiekviena detalė: šventės vieta, svečių sąrašas, drabužiai, jaunavedžių tortas, dovanos ir, žinoma, vestuvių sveikinimai rašomi į atviruką ar ištariami gyvai. Šiame įraše dalinamės patarimais jaunavedžių tėvams, kaip sukurti originalų sveikinimą vestuvių proga.

Geri vestuvių sveikinimai  – nebūtinai poezija ar garsių mąstytojų citatos

Vienas iš būdų tėvams pasveikinti jaunavedžius vestuvių proga „pasiskolinti“ prasmingus žodžius iš poezijos ar filosofijos lobyno. Tiesa, šis literatūrinis pasveikinimas naudojamas taip dažnai ir taip seniai, kad šiandien jau tapęs savotiška kliše, todėl nėra vertinamas originalumo ieškančių jaunų žmonių. Nesvarbu, kad jūsų sveikinimas vestuvių proga buvo nuoširdžiai ieškomas vartant vieną knygą po kitos, šiuolaikiški jaunavedžiai jį gali suvokti priešingai: neoriginalu, „nuvalkiota“, neasmeniška…

Tiesa, jeigu sveikinami jaunavedžiai yra užkietėję poezijos mylėtojai ar krimtę filologijos mokslus – įdomus eilėraščio posmelis gali tapti  puikiu vestuvių sveikinimo pasirinkimu jų tėvams.

Vestuvių sveikinimai tėvams

Asmeniški vestuvių sveikinimai

Mūsų patirtis rodo, kad jaunavedžius itin sujaudina asmeniški tėvų vestuvių sveikinimai, kuriuos skaitant aiškiai matyti, kad tekstas rašytas specialiai šiai jaunavedžių porai.

Kaip tėvams parašyti asmenišką vestuvių sveikinimą? Nė nebandykite to daryti, jei gerai nepažįstate abiejų sutuoktinių. Dažnai nutinka, kad jaunikių tėvai gerai pažįsta tik savo atžalą ir rašydami vestuvių sveikinimą  nejučia parašo tik vienai poros pusei dedikuotą palinkėjimą. Nepadarykite šios klaidos! Juk nenorite, kad toks nekaltas dalykas kaip vestuvių sveikinimas, taptų šaukštu deguto jūsų santykiuose su būsimąja šeima ar bent jau dalimi jos.:)

Kas paverčia vestuvių sveikinimą asmenišku? Atsakant į šį klausimą vadovaukitės principu, kad kiekviena detalė svarbi. Asmeniškumo suteiks pagal jaunavedžių skonį parinktas vestuvinio atviruko dizainas, neliks neįvertintas gestas, jei sveikinimo žodžius parašysite ranka. Juk tradiciniu rašaliniu parkeriu parašytas vestuvių palinkėjimas bylos, kad yra vertybių gyvenime, kurios nesikeičia laikui bėgant.

Vestuvių sveikinimo turinys

Prieiname prie sveikinimo turinio. Ko gi palinkėti jauniesiems, kad ir vėl tai neskambėtų banaliai, nenatūraliai, o dar blogiau nebūtų suprasta kaip primygtinis tėvų raginimas. Nelinkėkite vaisingos bendro gyvenimo pradžios, jei nesate tikri, kad jaunavedžiai planuoja šeimos pagausėjimą. Šiandien vis daugiau sutuoktinių vaikus planuoja ne iš karto po santuokos, o praėjus keleriems bendro gyvenimo metams, todėl jūsų palinkėjimas „pagausėti“ gali būti suprastas, kaip spaudimas greičiau susilaukti atžalų.

Tad ko palinkėti, kad suvirpintumėt jaunavedžių širdis? Pagalvokite ar įdėkite pastangų sužinoti, apie ką svajoja jaunavedžiai. Pabrėžiame, ne ką planuoja, o apie ką svajoja, nes  tėvai vestuvių sveikinime palinkėję greičiau įsigyti automobilį ar rasti butą nuomai, nuskambės labai jau „buitiškai“. Vis tik, jeigu svajonių paslapties atskleisti nepavyko, parodykite supratimą jaunai porai, palinkėdami slapčiausių ir didžiausių jųdviejų svajų išsipildymo.

Vestuvių sveikinimai tėvams

Ar tėvų vestuvių sveikinimui tinka humoras?

Nors sveikas humoras patinka daugeliui, tačiau tokiomis ypatingomis progomis kaip vestuvės, juokauti reikia labai atsargiai. O jeigu labai gerai nepažįstate abiejų sutuoktinių, nuo juokų sveikinime verčiau apskritai susilaikykite. Taip pat juokauti vestuvių sveikinime  labiau tinka jaunavedžių draugams nei tėvams. Rengiant vestuvių sveikinimą, šmaikštumą siūlome keisti šiltais žodžiais, jausmingumu ir nuoširdumu, nes tai jauniesiems suteiks pozityvumo jų sąjungos atžvilgiu.

Taigi apibendrinant vestuvių sveikinimų patarimus jaunavedžių tėvams, siūlome nenaudoti pabodusių poezijos posmelių ar žymių mąstytojų citatų, vengti liepiamųjų tonacijų ir galimai netaktiškų juokelių, o būti labiau asmeniškais, nuoširdžiais ir jausmingais.

Tikimės, kad šie patarimai jums duos peno rengiant geriausią vestuvių sveikinimą jaunavedžiams.

Pateikiame keletą minčių, kurios galbūt užves jus ant kelio:

– Jūsų vestuvių diena prabėgs akimirksniu, tačiau meilė truks amžinai.

– Nuo šios akimirkos jūs tapsite vienu pora, kuri myli ir gerbia vienas kitą.

– Meilė bus tik žodis, jei jūs nesuteiksite jam prasmės.

– Meilė – tai pamatyti geriausias vienas kito savybes ir nesureikšminti likusių.

– Jūs nusipelnote visą gyvenimą trunkančios laimės.

– Mylėkite vienas kitą ir būkite visuomet kartu!

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.