Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

7 dovanų idėjos Mokytojų dienai

7 dovanų idėjos Mokytojų dienai

Rytoj Spalio 5-oji, kai būtina prisiminti ir pasveikinti savo mylimus mokytojus. Juk jų darbo diena nebuvo tik kontroliniai, namų darbai ir nepaklusnūs vaikai.

Atmintyje ilgiausiai įstrigo tie, kurie teisingai mokė ir ruošė gyvenimui. Pamokantys žodžiai, taisyklinga kalba, nuoširdūs patarimai ir palinkėjimai. Viskas, kad išlieka širdyje užvėrus mokyklos duris, sugrįžta po daugelio metų, kai tam tikruose gyvenimo žingsniuose pasielgiame vienaip, o ne kitaip. Ir dažnai, net patys to nesuvokdami, elgiamės taip, kaip to išmokstame iš geriausių savo gyvenime mokytojų.

Rytoj – diena, kai būtina pasveikinti savo esamus ar buvusius mokytojus, o tai padaryti galima ne tik gėlėmis. Pateikiame keletą įdomių pasiūlymų:

Krepšys spalvingiausių vaisių ar uogienių. Mokytojai – praktiški žmonės, todėl kiekvieną nustebins krepšys pilnas vaisių ar kitų rudeninių gėrybių. Pateikimas, žinoma, labai svarbu. Todėl nepamirškite visko nuplauti, pateikti be vaisių etikečių, o krepšiuką perrišti dideliu atlasiniu kaspinu.

Vazos… Jų mokytojų namuose tikrai netrūksta, bet dar viena, citata graviruota vaza tikrai papuoš mokytojo namų kampelį ar klasę.

Šokoladas. Jei žinote bent vieną slaptą mokytojo silpnybę, pateikite ją kaip privalumą. Galite padovanoti skaniausių šokoladų asorti arba šokolado foniu dviem, taip ir šeimos nariai galės pasidžiaugti mokytojų švente.

Vyno gurmanams padovanokite vynų ir sūrių degustaciją. Mokytojai turi tikrai nedaug laiko pasimėgauti ypatingomis rudens akimirkomis, taigi ši pramoga abejingų nepaliks.

Kibinų gamybos pamoka. Tokia pramoga tiks mokytojams, mėgstantiems gaminti, o ir patys pamokoje turės galimybę sudalyvauti. Baisu nebus, kadangi mokytis kibinų gamybos bus galima dviese.

Dovanų krepšiai. Jei neturite laiko nuvykti aplankyti mylimiausių mokytojų, išsirinkite vieną iš gurmaniškų rinkinių, kuriuo tikrai maloniai nustebinsite.Tai bus puiki dovana, net ir tuo atveju, jei turite įsipareigojimų pasveikint mokytoją nuo visos jūsų klasės.

Teatras. Tikriausiai vienintelis dalykas, be kurio gyventi negali nei vienas mokytojas. O ruduo pats tinkamiausias laikotarpis, kai galima lankytis naujausiuose garsiausių režisierių spektakliuose. Padovanodami 2 bilietus į naują spektaklį – neprašausite!

Daugiau idėjų, kaip nustebinti mokytoją rasite ČIA.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.