Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Automanų pramogos: ką dovanoti ir išmėginti pačiam

Monster Truck

Monster Truck

Lietuvoje automobilių bei motociklų sportas tampa vis populiaresnėmis sporto šakomis, o kartu – ir pramogomis. Daugėja vietų, kur profesionalai gali ruoštis varžyboms, mėgėjams siūloma išbandyti lenktynėms paruoštus bolidus bei lavinti gebėjimus, o adrenalino gerbėjai turi progą tiesiog pasimėgauti kraują kaitinančiomis pramogomis. Tačiau pradedantiems nuo nulio sunku atsirinkti gausybėje informacijos bei susirasti tinkamiausią variantą savo poreikiams, o ieškantys dovanų ir nenutuokiantys apie automobilių pramogas, dažnai nė nenutuokia, koks dovanų kuponas yra tinkamiausias dovanos gavėjui. Tad šiandien norime supažindinti su vienais geriausių bei žinomiausių paslaugos teikėjų, pas kuriuos laikas mėgaujantis greičiu niekam neprailgs!

 

  1. Auto Moto Parkas (AMP)
Auto Moto Parkas

Auto Moto Parkas

 

Netoli Trakų įsikūręs autosporto kompleksas gali nustebinti ne tik puikiai prižiūrėta bei puikios konfigūracijos žvyro trasa, bet ir pačiomis įvairiausiomis pramogomis. Šiame ralio parke galima išmėginti raliui paruoštus BMW bolidus, taip pat įspūdingąjį Monster Truck, bagius, enduro motociklus bei tikrą motociklininkų svajonę – Velnio kubilą. Trasa skirta ne tik mėgėjams – čia atvyksta ir profesionalūs sportininkai, pavyzdžiui Benediktas Vanagas, užsienio svečiai iš Lenkijos, Rusijos bei kitų šalių. Mėgėjai gali atvykti treniruotis su savo automobiliu, sėsti už AMP bolido vairo arba būti pavėžintais profesionalo.

 

  1. Driftas su „SIDE to SIDE Drift Team“
Driftas

Driftas

 

Jeigu jūs ar jūsų draugas (-ė) labiau vertina cypiančių padangų garsą bei svilėsių kvapą, gal verta išmėginti driftą? Profesionali „SIDE to SIDE Drift Team“ komanda pasiruošusi kiekvieną smalsuolį supažindinti su vis labiau mėgiama automobilių sporto šaka – šonaslydžiu – ir laukia entuziastų, kurie norės išmėginti driftą sėdint šalia sportininko. Slysti šonu pagal tam tikrą trajektoriją yra tikras meistriškumo šokis, kuriame gali sudalyvauti kiekvienas, o jeigu manote, jog galite tai padaryti patys – „SIDE to SIDE Drift Team“ pamokys driftinti ir jūs patys sėsite už bolido vairo!

 

  1. Nemirštanti klasika – bagiai, kartingai, keturračiai
Bagis

Bagis

 

Šios trys transporto priemonės turi ypatingo žavesio matyt dėl to, jog tai nėra bendrojo naudojimo kelių nuobodos. Tai technika, kuri atskleidžia visą žavesį specialiose trasose: staigūs posūkiai su prie žemės prigludusiu kartingu, bekelės iššūkiai mėginant suvaldyti keturratį, o gal žvyruotas kelias, kuriame atsiskleis bagio valdymo galimybės? Tai turbūt kone mažiausiai išlaidų reikalaujančios pramogos, kurios ne tik įkraus adrenalinu, bet ir lavins vairavimo įgūdžius!

 

  1. Superautomobiliai
Superautomobiliai

Superautomobiliai

 

Vos vienas žodis – SUPER – gali paversti ypatingu: supermenas, supermamytė… Superautomobilis. Nors visame pasaulyje žinomi ir dievinami superautomobiliai „Lamborghini“ ir „Ferrari“ Lietuvoje yra egzotika, tačiau juos išmėginti gali kiekvienas turintis B kategorijos vairuotojo teises bei 2 metų vairavimo stažą. Svarbu! Privalu prisiminti, kad reikia pasiruošti maksimaliai adrenalino dozei!

 

  1. Virtualus pasivažinėjimas
Simuliatorių akademija

Simuliatorių akademija

 

Skamba vaikiškai, o iš tiesų – verčia paprakaituoti! „Simuliatorių akademija“ kiekvienam mėgėjui suteikia  galimybę pasivažinėti bet kokioje pasaulio trasoje su bet kokiu automobiliu. Paslauga itin realistiška – sumontuoti dideli TV ekranai, sportinis vairas ir sekvencinė pavarų dėžė, o sportinė sėdynė juda ir atkuria realias važiavimo sąlygas. Visa ši kombinacija priverčia pasijusti tarsi iš tiesų važiuotumėte lenktynių trasa! Viskas taip realu, kad net Lietuvos sportininkai sėda už simuliatorių vairo ir praleidžia valandų valandas treniruodamiesi.

 

  1. Automobiliai nuobodu? Išmėginkite traktorius
Mad Motors

Mad Motors

 

Šypsotės? Suprantama.

„Mad Motors“ nuotykių poligone galite išmėginti ekskavatorius, buldozerius, krautuvus bei kitą sunkiąją techniką specialiai paruoštame kliūčių bei užduočių ruože. O smagiausia, jog tai gali padaryti net vaikas! Tai išties originali bei neužmirštama dovana trokštantiems kitokių pojūčių, kuri tikrai sukels didelę šypseną.

 

  1. Elektros revoliucija
Elektrinis KTM

Elektrinis KTM

 

„E Power Park“ mėgina keisti žaidimo taisykles ir parodyti elektros pranašumą. Šiame elektra varomų priemonių parke rasite kartingus, KTM motociklus bei radijo bangomis valdomus modeliukus, o ateityje žadama plėstis ir pasiūlyti dar daugiau elektrinių pramogų. Ar verta išmėginti? Tikrai taip, juk elektra varomos transporto priemonės gerokai skiriasi nuo vidaus degimo varikliu varomų priemonių – pajusite iš koto verčiantį pagreitį bei galią, kuri visa atiduodama vienu metu!

Facebook komentarai

Komenatavimo galimybė išjungta.