Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

„Budapeštas – Bamako“ ralio dalyviai – Europą jau palikome užnugaryje

„Budapeštas – Bamako“ ralio dalyviai – Europą jau palikome užnugaryje

„Budapeštas – Bamako“ ralis įgavo pagreitį – sausio 25 dieną dvi „Geros dovanos“ komandos pajudėjo iš Vengrijos, įstrižai pervažiavo Slovakiją, šiaurinę Italijos dalį ir iš Genujos uosto keltu pasiekė Maroką. Po ilgai laukto poilsio pirmoje stotelėje varžybų dalyviai leisis Sacharos link, o vasario 8 dieną tikisi kirsti finišo liniją Gvinėjoje – Bisau. Jau įveikta 3,5 tūkst. kilometrų atkarpa, tačiau švęsti kiek ankstoka – laukia dar 5 tūkst. km kelio nepažįstamais Afrikos smėlynais.

„Startas buvo ypatingas. Miestas sausakimšas įvairiausių automobilių, ralio dalyviai vieni kitus lengvai atpažįsta, entuziastingai bendrauja ir keičiasi kontaktais. Jau netgi turime savo favoritus – vadinamaisiais trabais į kelionę vykstančius vengrus ir beveik draugiškiausią ekipažą, 46 metų senumo „Volkswagen Beetle“ riedančius havajiečius, – vos tik pajudėję iš Budapešto pasakojo „Geros dovanos“ atstovai. – Juokaujame, kad šios mašinos senesnės negu mes, tad laikome kumščius, kad jos sėkmingai pasiektų galutinę stotelę.“

Be dviejų „Geros dovanos“ komandų, senu „Mercedes Benz E300d“ varžybose dalyvauja ir architektų tandemas „Abacus“. Lietuvių komandos naudojasi tomis pačiomis radijo bangomis, kad nelaimės atveju galėtų vieni kitiems pagelbėti. Laimei, nesklandumai vairuotojus iki šiol aplenkė, o didžiausios užklupusios problemos – pakeisti ventiliatoriaus dirželiai, problemiškas pinigų išsikeitimas Viduržemio jūros skalaujamame uoste bei chaotiškas dokumentų tvarkymas kelte.

„Į Maroką vykstančiame kelte jautėmės lyg Niujorko akcijų biržoje. Per triukšmą neįmanoma susikalbėti, o tūkstantinei miniai dokumentus tvarko vos vienas žmogus. Kolegos lietuviai taikliai pastebėjo, kad juodasis žemynas prasideda Italijoje. Tikimės, kad tokia „afrikietiška tvarka“ galios toli gražu ne visuose aplankytuose taškuose“, – paskutinio telefoninio pokalbio metu pridūrė „Geros dovanos“ atstovai.

Leidžiantis gilyn į Afriką darosi vis sunkiau susisiekti su Lietuva, tad pasiekę patogesnį tašką, dalyviai žada vėlei papasakoti naujausius įspūdžius.

Jei norite sužinoti įdomias „Geros dovanos“ naujienas, gauti specialių ir išskirtinių pasiūlymų ar dovanų idėjų, užsiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmi visų naujienų sukūry. Registraciją rasite čia.

Mūsų „Facebook“ profilyje rasite daug konkursų, linksmų žaidimų ir dovanų idėjų. Junkis prie mūsų draugų būrio.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.