Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Helovinas – kaip originaliai persirengti baisiausią metų naktį?

Helovinas – kaip originaliai persirengti baisiausią metų naktį?

Vis anksčiau temstant, o vakarams ilgėjant, artėja ir vaiduoklių naktis – Helovinas. Baisiausia metų naktis kartu gali tapti ir viena smagiausių. Kad taip atsitiktų, reikia šiai šventei gerai pasiruošti. Be skaptuotų moliūgų, teminių Helovino užkandžių ar šaunių pramogų šventei paskutinę spalio naktį labai svarbūs ir šventiniai Helovino kostiumai. Tad šiuo įrašu stengsimės padėti Jums originaliai persirengti vaiduoklių nakčiai.

Pasidaryk pats – Helovino kostiumų klasika

helovino kostiumai

Tradicija Helovino naktį persirenginėti įvairiais kostiumais gimė Airijoje ir Škotijoje maždaug XIX a. Žinoma, pagrindiniai personažai, kurais virstama Helovino metu, yra įvairios antgamtinės ir baisios mitologinės ar fantastinės būtybės – giltinės, skeletai, raganos, velniai ar vaiduokliai. Galima sakyti, tai Helovino kostiumų klasika – ir nemažai šių personažų masinės gamybos kaukių, neabejojame, rasite parduotuvėse ar prekybos centruose. Vis dėlto jei Helovino vakarėlyje norite atrodyti išties išskirtinai, siūlome pagalvoti apie savo paties sukurtą originalų kostiumą. Pradėkite nuo savo drabužių spintos peržiūros. Greičiausiai joje atrasite seniai užmirštų ir nebedėvimų drabužių, kuriuos galėsite panaudoti savo vienos nakties virsmui į raganą ar vampyrą.

Sena juoda suknelė, skaros gali būti pritaikyti, pavyzdžiui, puikiam raganos kostiumui. Balti drabužiai ar netgi senos drobės gali padėti paversti jus linksmai baugiu vaiduokliu. Jei drabužių, kuriuos naudosite Helovino kostiumo gamybai, iš tiesų nėra gaila, galite juos pagal poreikį karpyti ar plėšyti, kol labiausiai priartėsite prie norimo personažo ar būtybės išvaizdos.

Be to, rūbų, tinkančių Helovinui, galite rasti ir dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Jei senų drabužių nesate pasiruošė paaukoti vaiduoklių nakties kostiumui – ne bėda. Apsidairę po namus galite atrasti puikių alternatyvų. Štai, kad ir vienkartiniai šiukšlių maišai gali tapti medžiaga įspūdingam raganos ar pabaisos kostiumui.

Truputėlis šiurpą keliančio makiažo – ir Jūs jau pasiruošę Helovino linksmybėms.

Kai baisiausia metų naktis lipa ant kulnų – paskutinės minutės Helovino kostiumai

helovino kostiumai

Rasti laiko tinkamai pasiruošti Helovino vakarėliui ne visuomet pakanka laiko. Be to, ir pasiūlymas dalyvauti vaiduoklių šventėje neretai užklumpa netikėtai, likus visai nebe daug laiko iki jo. Vis tik net ir tokiu atveju atrodyti išskirtinai Helovino šventėje tikrai įmanoma. Tereikia pasitelkti šiek tiek gudrybių.

Štai, pavyzdžiui, dailiosios lyties atstovės be didelių pastangų gali virsti mitine Antikos Medūza, savo žvilgsniu stingdančia aplinkinius. Kaip žinia, Gorgonei Medūzai vietoje plaukų ant galvos raitėsi gyvatės, tad keletas dirbtinių šio ne itin mielo gyvūno imitacijų, įpintų į plaukus, pavers šaunia Helovino nakties būtybe.

Kita nesunkiai įgyvendinama paskutinės minutės Helovino kostiumo idėja – virsti vienu iš „Adamsų šeimynėlės“ personažų. Pamenate šį baisiai smagų filmą, serialą ar animacinį filmuką? Merginos Helovino nakčiai lengvai virs Trečiadiene. Juoda mokyklinę uniformą primenanti apranga ir į kasas supinti plaukai – ir Jūs jau priklausote keistajai šeimynėlei. Kad aplinkiniams nekiltų abejonių ant kaklo dar pasikabinkite masyvų kryžių. Baugi išvaizda – garantuota!

Kiti šio legendinio filmo personažai taip pat labai parankūs paskutinės minutės Helovino kostiumo idėjoms.

Pokštas arba saldainis! – Helovino apranga mažiesiems

helovino kostiumai

Vaiduoklių šventė – gali tapti šaunia pramoga ir mažiesiems. Vaikai tikrai nebus išrankūs – daug džiaugsmo jiems suteiks pati idėja virsti mažu velniuku ar Frankenšteinu. Suprantama, mažųjų kostiumai neturėtų būti pernelyg baisūs ir tikroviški. Verčiau pasirinkti linksmesnę Helovino personažų interpretaciją.

Balto audinio tvarstis leis mažuosius paversti puikiausiomis gyvomis mumijomis, o paprasčiausia skara ir iš popieriaus padarytas akies raištis – šauniu jūrų piratu.

Kai vaikai šitaip papuošti, belieka pasiruošti pakankamai pokštų arba saldainių, nes Helovino naktį mažiesiems jų tikrai nebus per daug.

Turite savų idėjų ir patarimų šauniems Helovino kostiumams? Pasidalinkite jais komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.