Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Išbandyta eksperto: atpalaiduojantis viso kūno masažas salone „Qi Anmo“

Išbandyta eksperto: atpalaiduojantis viso kūno masažas salone „Qi Anmo“

Išbandyta paslauga buvo išties super! Sužinojusi, kad galėsiu išmėginti kinišką viso kūno masažą, paskambinau į  QI ANMO saloną užsiregistruoti, greitai susitarėme dėl patogaus laiko.

Atvykti į masažo saloną buvo tikrai paprasta, lengvai radau vietą. Atvykus pasitiko maloni registratorė, pasiūlė arbatos ir paprašė palaukti, nes salone buvau šiek tiek per anksti. Kai masažistas jau buvo pasiruošęs, mane palydėjo į kambarį, kuriame ir atliekama masažo procedūra. Specialistas taip pat papasakojo apie masažą ir pasiteiravo, ar norėčiau stipresnio ir efektyvesnio ar labiau atpalaiduojančio. Man pasirinkus švelnesnį ir atpalaiduojantį variantą masažistas ėmėsi darbo. Masažas patiko labai, buvo toks, kokio ir reikėjo – atsipalaidavau, pailsėjau ir, manau, gavau nemažai naudos.

Didelį įspūdį paliko ne tik nereali procedūra. Taip pat sužavėjo raminanti ir svajinga aplinka – viduje vyraujanti atitinkama rytietiška atmosfera. Masažo metu grojanti lengva muzikėlė – kaip tik tai, ko reikia atsipalaidavimui. Personalas taip pat buvo išties labai malonus.

Tad mano rekomendacija – nedvejojant apsilankyti QI ANMO masažo salone!

Įspūdžiais dalijosi Viktorija.

 

 

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.