Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Išbandyta eksperto: nakvynė Druskininkuose su pramogomis (įspūdžiais dalijasi Gabija Ryškuvienė)

Išbandyta eksperto: nakvynė Druskininkuose su pramogomis (įspūdžiais dalijasi Gabija Ryškuvienė)

Kadangi dirbu pagal tikrai įtemptą grafiką, kartais norisi ir netgi, sakyčiau, būtina, truputį atitrūkti nuo visko. Bent trumpam atsitraukus, viskas susidėlioja į savo vietas – ne tik produktyviau dirbasi, bet ir gimsta naujų idėjų.

Su tokiomis mintimis ir pasirinkau poilsį Druskininkuose. Visų pirma dėl to, kad šis miestelis man visada patiko savo ramybe ir dar ne taip stipriai žmogaus paveikta gamta – čia viskas natūraliau ir paprasčiau. Būtent tai, ko norisi ilsintis.

Registruodamasi į viešbutį paprašiau tylesnio kambario ir labai nudžiugau, kai gavau jaukų kambarėlį su langais į vidinį kiemą. Pakankamai greitai įsikūriau ir nutariau pasitikslinti registratūroje dėl visų vandens malonumų ir boulingo. Tikrai nustebino puikus aptarnavimas – viską paaiškino, atsakė ir netgi nusišypsojo.

Taip pat sužavėjo pats „Grand Spa Lietuva“ kompleksas – savo modernumu, interjeru, o labiausiai – patogumu. Patiko tai, kad po visą kompleksą gali vaikščioti net su chalatu, nes erdvės sujungtos koridoriais. Beveik kaip namuose, tik nereikia niekuo rūpintis!

Nakvynė Druskininkuose su pramogomis

Ilsėjomės kartu su drauge , tad liūdna tikrai nebuvo. Iki soties pasilepinom pirtelėmis ir pasiplaukiojom – vanduo visada kažkaip teigiamai veikia. Ir fiziškai, ir dvasiškai. Šiek tiek maloniai nuvargusios svarstėm, ar eiti į boulingą. Tačiau nusprendėm, kad aktyvus poilsis – taip pat į naudą. Ir neklydom – labai linksmai praleidome laiką.

Prisižaidusios ir prisijuokusios, nuėjome ilsėtis. Matyt vanduo tikrai gerai atpalaiduoja, nes taip gerai miegojosi, jog net pavėlavom į pusryčius. Visgi dar kartą buvome maloniai nustebintos – mus pavaišino pusryčiais, nors vėluojančios tebuvome dviese.

Tikėjausi puikaus poilsio – tokį ir gavau :)

Įspūdžiais dalijosi aktorė Gabija Ryškuvienė.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.