Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Įspūdžiai išbandžius modelinį kirpimą ir galvos masažą vyrams

Modelinis kirpimas

Šiaip man labai nepatinka eiti į kirpyklą – nes kol kerpa, nėra ką veikti! Atrodo, kad laikas gaištamas veltui. Čia pirmą kartą buvo visiškai kitaip – itin maloniai ir įdomiai pabendravome, kirpėja buvo labai paslaugi, pasiūlė kavos, vandens ir net viskio! Taip, viskio! Pirmą kartą kirpykloje nemokamai pasiūlė viskio!

Tiksliai pats nežinojau, kaip noriu būti apkirptas, todėl kirpėjai pasakiau, kad kirptų, kaip jai atrodys gražu. Ji nepasimetė, taip ir padarė – jokių varginančių klausimų! O rezultatas man tikrai patinka.

1907590_136349316535714_1164681958_n_20140514133623717

Kirpyklos aplinka jauki ir stilinga, o visas interjeras orientuotas į vyrus. Ne veltui tai VYRŲ salonas!

Po kirpimo galvą patepė kažkokiu šaldančiu kremu ir pradėjo daryti galvos masažą. Viskas vyko po ilgos ir sunkios darbo dienos – tad tas šaldantis efektas buvo tikrai super! Vos neužmigau… Iš karto po masažo atsirado šypsena ir gera nuotaika, kuri nedingo visą vakarą.

Pirmą kartą apsilankymas kirpykloje buvo kaip malonus poilsis, o ne varginanti pareiga. Tikrai rekomenduoju išbandyti ir pats jau planuoju padovanoti tokią dovaną draugams – tikrai liks patenkinti!

Dovaną išbandė Karolis.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.