Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Kad Motinos diena būtų įsimintina

Kad Motinos diena būtų įsimintina

Nepaisant to, kad spaudžia ekonominis sunkmetis ir nori nenori tenka susiveržti diržus, padarykite Motinos dieną ypatingą. Idėjos, kurias pateikiame atsieis nedaug, tačiau jūsų mama tikrai tai įvertins!

Geriausia dovana – buvimas kartu

Kiek laiko įprastai galite skirti savo mamai? Išklausyti ją, pasidomėti, kaip jai sekasi, ką ji veikia ar norėtų nuveikti? Motinos diena – puiki proga rasti laiko pabūti drauge. Dovanodami mamai savo laiko ir dėmesio padarysite jai didžiausią staigmeną, kurią ji brangins ir atsimins dar ilgai. Juk net brangiausia dovana neatstos laiko, praleisto drauge.

Daug planuoti jums nereikės, pakaks keleto klausimų ir atidumo klausantis. Pasišnekučiuokite, paklauskite to, kas jums seniai rūpi, tačiau vis nebuvo tinkamos progos. Juk mūsų mamos išsaugoję tokius prisiminimus, apie kokius mes net nenutuokiame… Išklausykite juos, prisiminkite ir vertinkite, kada nors tai taps dideliu jūsų palikimu.

Keletas idėjų, kaip praleisti Motinos dieną drauge:

– Pažiūrėkite mamos mėgstamiausią filmą. Arba išrinkite filmą, kuris jai dar nematytas, bet tikrai turėtų patikti.

– Šnekučiuokitės prie kvapnios arbatos ar kavos puodelio (o gal vyno taurės?) klausydamiesi mamos mėgstamos muzikos. Gal tai bus senos plokštelės, gal disco ritmai, o gal ilgesingos itališkos baladės…

– Suplanuokite Motinos dienos vaišes, kurias sudarytų mėgiamiausi mamos patiekalai, saldumynai bei gėrimai.

– Paprašykite mamos, kad ji su jumis pasidalytų gražiausiais jaunystės prisiminimais, nuotykiais. Paklauskite, ko ją išmokė gyvenimas, ir ko gali ji išmokyti jus.

– Patys papasakokite gražiausius savo prisiminimus apie mamą, vaikystę, išdaigas. Padėkokite mamai, už viską ką dėl jūsų padarė, pasakykite, kaip ją mylite.

Tai tik kelios idėjos, kurios galėtų jus užvesti ant kelio planuojant išskirtinę Motinos dieną. Kadangi kiekviena mama skirtinga, tik jūs geriausiai žinote, kas jai patiktų.

Maža gudrybė

Švęsdami Motinos dieną, įsirašykite nuoširdžius pokalbius su mama arba užrašykite gražiausias mintis užrašų knygelėje, nusifotografuokite. Įamžinkite viską, kas šią dieną buvo gražu. Kitais metais knygelę papildykite gražiu sveikinimu, įklijuokite nuotraukas iš Motinos dienos šventimo, užriškite gražų kaspiną ir pridėkite puokštelę pavasarinių gėlių. Tebūnie kita dovana Mamai – iš gražiausių Jūsų prisiminimų!

Gal turite geresnių idėjų, kaip praleisti Motinos dieną? O gal sugalvojote originalią dovaną? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose arba atsiųskite savo pasiūlymus el. paštu konkursai@geradovana.lt ir mes juos patalpinsime čia jūsų vardu.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.