Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Šv. Valentino dienos filmų TOP 10

Šv. Valentino dienos filmų TOP 10

Jeigu per šv. Valentino dieną nesinori eiti iš namų, siūlome pasižiūrėti romantišką filmą. „Gera dovana“ išrinko dešimt vertų dėmesio Valentino dienos filmų ne tik porelėms, bet ir vienišiams. Rekomenduojame!

Kasablanka (Casablanca, 1942 m.)

Daugelio pripažintas vienu geriausių romantiškų filmų istorijoje. „Kasablanka“ patiks ne tik moterims, bet ir vyrams, nes šiame filme yra visko:  veiksmo, nuotykių, meilės, romantikos ir už širdies griebiančių scenų. O kad būtų dar romantiškiau, po filmo savo antrai pusei suplanuokite slaptą pabėgimą! Na, žinoma, tik savaitgaliui į kokį SPA ar kaimo turizmo sodybėlę…

Tegyvuoja meilė (Love Actually, 2003 m.)

Labai optimistiškai nuteikianti istorija apie skirtingus žmones, kuriuos vienija vienas dalykas – meilė. Šis filmas labai patiks moterims, suminkštins net ir kiečiausio vyro širdį ir padės romantiškai nusiteikti Valentino dienos vakarui. Tai nėra vienkartinis filmas – jį norisi pasižiūrėti vėl ir vėl.

Užrašų knygelė (The Notebook, 2004 m.)

Vyrai, rinkitės šią nuostabią meilės istoriją šv. Valentino dienos filmų peržiūrai, jeigu norite palepinti savo mylimąją. Tik žiūrėkite, kad jūsų draugė neįsimylėtų gražuolio Ryan Gosling‘o! Nepatariame žiūrėti vienišiams, nes tokiu atveju gali sukelti ir liūdnokų minčių.

Jausmų galia (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004 m.)

Neeilinė istorija su puikiais aktoriais bei kitokia, natūralia Jim Carrey vaidyba. Gerai nuteikiantis filmas, tinkantis ir poroms, ir vienišiams, ir žiūrėjimui su visa šeima. Labai rekomenduojame.

500 meilės dienų ((500) Days of Summer)

Šis filmas suteikia optimizmo, kad gyvenimas nestovi vietoje, likimas krečia pokštus ir bet kuriuo metu, kai mažiausiai to tikitės, suteikia naujų galimybių. Labiau tinka merginoms, bet neprailgs ir vaikinams.

Snieguolė ir septyni nykštukai (Snow White and the Seven Dwarfs, 1937 m.)

Senąją animaciją mėgstantiems romantikams siūlome pasižiūrėti pirmąjį Walt Disney filmą „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Visiems puikiai žinoma istorija ir klasika tapęs filmas leis pasinerti į pasakų pasaulį ir pasvajoti kartu su antrąja puse. Filmas tiks Valentino dienai praleisti tiek su geriausia drauge, tiek visai šeimai ar porelėms.

Amelija iš Monmartro (Amelie from Montmartre, 2001 m.)

Kokia Valentino diena be meilės miesto – Paryžiaus! Nuostabi spalvinga istorija apie tai, kaip netikėtai į merginos gyvenimą įsibrauna meilė. Graži muzika, vaizdai ir neeilinis siužetas. Jeigu Valentino dieną nusprendėte likti namuose, įsipilkite prancūziško vyno taurę ir su antrąja puse pasižiūrėkite šį filmą.

Kai Haris sutiko Salę (When Harry Met Sally, 1989 m.)

Tai vienas iš tradicinių šv. Valentino dienos filmų. Graži istorija, kaip vyras ir moteris po truputį įsimyli vienas kitą. Filmas puikiai tiks meilės dienos pasimatymo metu ir sukurs romantišką atmosferą.

Bridžitos Džouns dienoraštis (Bridget Jones‘s Diary, 2001 m.)

Merginos, jeigu per Valentino dieną jūsų niekas nepakvietė į pasimatymą, nenusiminkite ir vakarą praleiskite su Bridžita Džouns ir jos linksmais gyvenimo užrašais! Kasdieniškos situacijos, kuriose vietomis tikrai atpažinsite save, pateikiamos išties juokingai ir leidžia optimistiškai pažvelgti į rimtas moterų problemas.

Larsas ir tikra mergina (Lars and the Real Girl, 2007 m.)

Miela istorija apie kiek keistoką, neįprastą meilę. Nesugadinsime žiūrėjimo malonumo ir paslapties neatskleisime, bet jeigu norite linksmo įsimintino filmo su tikrai gera idėja – rekomenduojame! Smagiai praleisite laiką su antrąja puse, bet žiūrėti galite ir vieni.

Štai kokie „Geros dovanos“ romantiškų filmų pasiūlymai. Tikimės, kad atradote sau tinkančių ir dar nematytų. Gražios jums meilės šventės!

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.