Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Sveikinimai rugsėjo pirmajai – kad mokslo metai prasidėtų linksmai

Sveikinimai rugsėjo pirmajai – kad mokslo metai prasidėtų linksmai

Trumpėjančios dienos ir vėstantys orai vis labiau primena apie artėjantį rudenį ir nors dar turime šiek tiek laiko pasimėgauti bepasibaigiančios vasaros džiaugsmais ir malonumais, neišvengiamai dažniau pagalvojame ir apie netrukus ateisiantį nebe tokį saulėtą metų laiką. Nemažai daliai mūsų artimųjų besiartinantis ruduo žymės ir naujus startus bei iššūkius. Kalbame apie visus moksleivius ir studentus, kuriuos rugsėjo pirmoji  pakvies sugrįžti, o galbūt tik pirmą kartą atsisėsti į mokyklos suolą ar žengti universiteto koridoriais. Tad pirmoji rudens diena visiems kibsiantiems į mokslus yra ypatinga. Tai šventė, kuomet sveikinimai rugsėjo pirmajai skamba išties dažnai. Įsimintinam šios dienos paminėjimui ir skiriame šį įrašą.

Rugsėjo pirmoji – didžiausia šventė patiems mažiausiems

sveikinimai rugsėjo pirmajai

Prisiminkite, kaip į mokyklą pirmą kartą keliavote patys. Turbūt dar prisiminate ore tvyrojusią  šventinę nuotaiką. Nors iki galo dar gerai nesuvokdamas naujo gyvenimo etapo, į kurį žengia, reikšmės mažasis mokyklinukas taip pat tikrai jaučia, kad rugsėjo pirmoji – ypatinga diena. Ne mažiau ši diena svarbi ir tėveliams, kurie kartu su kitais artimaisiais turėtų stipriai prisidėti prie įsimintinos šventės sukūrimo.

Svarbu pasistengti, kad sveikinimai rugsėjo pirmajai ir šventė mažiesiems nesibaigtų sulig oficialiųjų iškilmių mokykloje pabaiga.

Rugsėjo pradžioje oras paprastai dar būna geras ir tinkamas smagiam laiko leidimui lauke, tad šventinę dieną galite surengti puikią šeimos ar artimiausių vaikui žmonių iškylą dviračiais. Važinėjimas dviračiais ne tik suteiks linksmų akimirkų ir taps savotišku atsisveikinimu su vasara, bet ir bus gera proga mažajam pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais iš antraisiais namais greit tapsiančios mokyklos.

Iškylą dviračiais vainikuoti gali žaismingas piknikas ir gardus tortas pradinukui.

Sveikinimai rugsėjo pirmajai – kino salėje

sveikinimai rugsėjo pirmajai

Vyresniuosius vaikus ir paauglius perspektyva visus metus keltis anksti ryte ir keliauti į mokyklą dažniausiai žavi mažiau nei tik pradedančius pajusti mokslo šaknų skonį. Vis dėlto net ir tokiems moksleiviams rugsėjo pirmoji – išskirtinė diena, sukelianti gerų emocijų, kurias dar labiau sustiprinti gali sveikinimai rugsėjo pirmajai.  Juk pasimatyti su klasės draugais ir mokytojais po vasaros atostogų, pasidalinti įspūdžiais – smagu daugeliui. Tad verta vyresniems vaikams padėti susikurti gražią rugsėjo pirmosios šventę su draugais.

Smagiais rugsėjo pirmosios sveikinimais ir puikia pramoga vaikams gali tapti kino žiūrėjimas. Šią dieną pakvieskite vaikus į linksmą kino seansą. Be abejo nepamirškite ir visų vaikų taip mėgiamų atributų kine – spragėsių, gaiviųjų gėrimų ar ledų.

Nerūpestingai praleista pirmoji rudens diena taps savotišku vasaros „uždarymu“ bei paskata rimtai kibti į mokslus.

Studentiškos linksmybės pramogų parke

sveikinimai rugsėjo pirmajai

Studentams rugsėjo pirmoji yra ne mažesnė šventė nei moksleiviams, o smagiai ją praleisti jiems norisi turbūt netgi labiau nei mažiems mokyklinukams. Niekam ne paslaptis, kad švęsti studentai moka, tačiau juk visiems linksmiau, kai šventėje netrūksta ir įdomios veiklos. Tad kodėl sau ar savo draugams bei artimiesiems studentams rugsėjo pirmosios proga nepa(si)dovanojus įspūdžių nuotykių parke. Tokie sveikinimai rugsėjo pirmajai tikrai pradžiugins.

Įvairių kliūčių įveikimas gamtoje kartu su draugų kompanija suteiks daug puikių akimirkų ir prieš rimtų mokslų pradžią leis dar kartą pasimėgauti vasariškomis pramogomis.

Mokykloje ir universitete praleisti metai palieka daug gerų prisiminimų. Norisi, kad žinių keliu einantiems draugams ir artimiesiems rugsėjo pirmosios šventė taptų vienu iš jų. Tad sveikinimai rugsėjo pirmajai, kad ir kokie jie būtų – paprasčiausiai išsakyti žodžiu, mielos dovanėlės pavidalu ar prisidėjimu prie puikiai praleistos dienos, yra tikrai svarbūs šalia mūsų esantiems moksleiviams ir studentams. Todėl pasistengti, kad rugsėjo pirmoji būtų ypatinga – tikrai verta.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.