Čia visuomet rasite tikrai gerų idėjų, kaip dovanomis pradžiuginti artimą, ir kaip kiekvieną šventę paversti nepamirštama!

Tėvo diena: geriausia dovana tėčiui – laikas praleistas kartu

Tėvo diena: geriausia dovana tėčiui – laikas praleistas kartu

Didžiausia užaugusio ir seniai namus palikusio vaiko dovana tėčiui – laikas praleistas kartu. Visgi mes, vaikai, įsisukame į rutiną, o laikui bėgant pastebime, kad su brangiausiais žmonėmis susitinkame vis rečiau ir rečiau. Birželio 1 dieną oficialiai minima tėvo diena, tad siūlome rasti laiko ir bent šiek tiek skirti jo tėčiui. Jei nežinote ką galėtumėte nuveikti, skubame į pagalbą ir siūlome keletą idėjų.

Nostalgiški atsiminimai pakilus virš gimtojo miesto

tėvo dienaNuvažiuokite pas tėtį ir prasitarkite, kad turite jam staigmeną. Neišduokite kaip žadate jį nustebinti, o nieko nesakę nusivežkite už miesto, kur jūsų lauks iš anksto užsakytas oro balionas. Be jokio pašalinio garso skriedami virš miesto dviese galėsite grožėtis panorama.

Jei yra galimybė, skriskite virš miestelio, kuriame praleidote vaikystę. Tai sukels teigiamų emocijų bangą ir uždegs žalią šviesą nostalgiškiems pokalbiams. Skriedami virš mokyklos priminkite kaip šeštoje klasėje šalia esančiame upelyje paskandinote pažymių knygelę, kad tėtis nesužinotų apie matematikos mokytojos joje įraitytą dvejetą. Kiekviena vieta sukels gražių atsiminimų, tad dalinkitės jais. Galbūt tai bus pirmas kartas kai su tėčiu pakalbėsite taip nuoširdžiai?

Tėvo diena krepšinio aikštelėje

Tėvo dienaJūsų tėtis net pažadintas iš miegų išvardintų visus Lietuvos krepšinio rinktinės narius? O kuomet gyvai transliuojamos varžybos jo niekaip neiškrapštysite iš namų? Ilgai nesukite galvos ir padovanokite bilietus į jo mylimos komandos pasirodymą. Kartu su šia dovana galite įteikti ir suvenyrą, ilgai priminsiantį apie šią dieną. Tai gali būti tiek krepšinio marškinėliai, tiek kamuolio formos raktų pakabukas.

Tiesa, į varžybas būtinai eikite kartu. Net jei ir nesidomite šia sporto šaka, išvien su tėčiu sirkite už jūsų komandą. Po renginio gautas adrenalino kiekis dar ilgai neleis nutilti pokalbiams.

Rami kelionė į pajūrį

KlaipėdaJei tėtis mėgsta keliones, bet jau nepamena tos dienos kada paskutinį kartą buvo išvykęs toliau už savo miesto ribų, tėvo diena bus nuostabi jei savaitgaliui pakvieskite jį į pajūrį.

Kadaise rašėme, kaip galima nustebinti merginą, padovanojus jai visą dieną Klaipėdoje. Šiame įraše nurodėme keletą lankytinų vietų, kurias galėtumėte aplankyti ir su tėčiu.

Išvykę į kitą miestą bent dienai pamirškite rūpesčius, pagaliau išjunkite telefoną ir ramiai leisdami laiką mėgaukitės buvimu kartu. Kartais atrodo, kad tėvai nesidomi kuo jūs šiuo metu gyvenate, pabandykite papasakoti ką dirbate, kokie tolimesni jūsų planai, pamatysite, kad tėvams tai tikrai įdomu, tik kartais vienas kitų išklausymui pritrūkstame laiko. Tiesa, išklausykite savo tėčio ir jūs, pasistenkite įsijausti į tai kas jį džiugina ir tėvo diena abiems bus įsimintina.

Pakvieskite tėtį į žvejybą

tėvo dienaPajūris jūsų nežavi ir norite pabūti ne žmonių apsuptyje, o gamtos ramybėje? Pakvieskite tėtį į žvejybą. Net jei niekada nesate rankose laikę meškerės, nerimauti nėra dėl ko – juk svarbiausia šioje išvykoje ne laimikio dydis, o pabuvimas kartu su jums brangiu žmogumi.

Jei nežinote šios pramogos niuansų, klauskite tėčio. Leiskite kaip kadaise būti jūsų mokytoju, nes jis tikrai pasiilgo tų laikų, kai į kiekvieną gyvenimo klausimą atsakymų ieškodavote bėgdami pas jį.

Tikimės, kad mūsų patarimai jums patiko ir jais pasinaudosite. Tėvo diena gali būti švenčiama ir kitaip? Jei turite pasiūlymų, rašykite juos komentaruose.

Facebook komentarai

Turite ką pasakyti? Pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.